روز چهارم / تصاویر جدید
مجلس یازدهم ؛ گزارش میدانی از ثبت نام نامزدها در مازندران/ ابوالقاسم روحی نماینده ادوار ساری ثبت نام کرد /فرزند نماینده اسبق در بهشهر ثبت نام کرد / این خبر تکمیل می شود ....
مجلس یازدهم ؛ گزارش میدانی از ثبت نام نامزدها در مازندران/ ابوالقاسم روحی نماینده ادوار ساری ثبت نام کرد /فرزند نماینده اسبق در بهشهر ثیت نام کرد / این خبر تکمیل می شود ....

به گزارش تیترامروز به نقل از شمال نیوز : ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره از مجلس شورای اسلامی درحالی از ساعت 8 صبخ در 9 مرکز حوزه انتخابیه در سراسر استان آغاز شد که در برخی فرمانداری ها تدابیر خاص و گسترده ای روبرو هستیم .

ساعت ۸ صبح  - یکشنبه- با دستور وزیر کشور زنگ آغاز انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی نواخته شد. ثبت نام از نامزدهای کرسی خانه ملت در فرمانداری های مراکز حوزه انتخابیه سراسر استان در حال انجام است .

 

بهشهر ، نکا و گلوگاه

 

در محل ثبت نام حوزه انتخابیه بهشهر ، نکا و گلوگاه ، غلامرضا شریعتی نام خود را به عنوان نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت کرد تا نشان دهد که عزمش برای ورود به پارلمان جدی است .

شریعتی در اردوگاه اصولگریان قرار دارد و کار سختی برای قرار گرفتن در فهرست نیروهای انقلابی نخواهد داشت .

 

قائم شهر ، سوادکوه ، جویبار و سیمرغ

 


از قائم شهر خبر می رسد دو چهره مطرح مستقل و نزدیک به اصلاح طلبان ، اولین نامزدهایی بودند که در استان مازندران و در ساعت اولیه صبح مراحل ثبت نام خود را بانجام رساندند  .

 

مرتضی هاشمپور ، مدیرکل اسبق سازمان صنعت ، معدن و تجارت و نامزد دوره قیل مجلس ، این دوره با پیش دستی از دیگر رقبا به عنوان نامزد انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد تا عزم خود را ورود به یک رقابت جدی را نشان دهد .

 

در این حوزه انتخابیه اما « علی فلاح » که سابقه فرمانداری در چند شهرستان مازندران در دولت های سازندگی و اصلاحات را در رزومه خود دارد و هم اکنون مدیرعامل شرکت سایپا شمال است نیز دیگر نامزد اردوگاه اصلاخ طلبان است که در ساعات اولیه نام خود را به عنوان نامزد ثبت کرد .

 

یوسفعلی جوانی دیگر داوطلب انتخابات مجلس یازدهم در این حوزه انتخابیه است که ثبت نام خود را انجام داده و در فهرست قرار گرفت .

 

رضا گرزین ( مدیرمل سابق فنی و حرفه ای مازندران ) و علی بوداغی دو نامزد دیگر ثبت نامی در وز اول هستند .

 

بابل

 

در بابل هم ،  حسن نتاج ، عضو سابق شورای شهر بابل و مدیر بیمارستان امیرکلا صبح امروز با حضور در فرمانداری بابل ، بطور رسمی برای حضور در انتخابات مجلس اعلام آمادگی کرد.

 

ساری


در ساری مرکز استان نیز، سید محمد آقامیری، سرهنگ یارعلی نیازی، عابس اصغری، احمد روستا نژاد اعرابی و فلاح اعزی برای انتخابات مجلس یازدهم در این حوزه انتخابیه ثبت نام نمودند.

 

بابلسر

بهروز رنجبر تنها نامزد ثبت نامی در خوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار بود و رنجبر شهردار اسبق بابلسر بود که سال های طولانی این مسئولیت را داشته است .

 

نوشهر و چالوس

 

در نخستین روز از ثبت نام رسمی کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان های نوشهر و چالوس و کلاردشت ، سه چهره های شناخته شده  رسما نامزد این دوره از رقابت های انتخاباتی شدند.

 
ناخدا مهدی نائیج نارنج بن ،  افسر بازنشسته و از مسئولین اسبق دفتر عقیدتی و سیاسی دانشگاه افسری علوم دریایی امام خمینی (ره ) نداجا و رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در شهرستان نوشهر


سرهنگ خضرالله حیدرزاده رئیس مرکز اقتصاد مقاومتی بنیاد تعاون سپاه .


سردار سید مهدی رضوی از فرماندهان دفاع مقدس

 

با این حساب تا کنون نظامیان بازنشسته در این حوزه انتخابیه پیشتاز ثبت نام بودند .

 

نور و محمودآباد

 

در این روز حوزه انتخابیه نور و محمودآباد یک ثبت نامی داشت . اسلام دستگذاراگرچه یک فعال سیاسی است اما بدون تردید چهره های سیاسی مطرح تری در روزهای آینده به میدان خواهند آمد .

 

روز دوم

 

 

ثبت نام نامزدها در مراکز حوزه انتخابیه در سراسر مازندران تا ساعاتی دیگر روز دوم خود را تجربه می کند .

 

روز گذشته هیچ نماینده ای ثبت نام نکرد و هیج خانمی هم نامزدی خود را برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در استان مازندران اعلام نکرد .

 

اما امروز چه کسانی خواهند آمد را باید منتظر بود و خبرنگاران شمال نیوز از سراسر استان از حضور چهره های شاخص گزارش خواهند داد .

 

بابلسر و فریدونکنار

 

در دومین روز ثبت نام در حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار ، حسین قلی تبار  با حضور در فرمانداری بابلسر مراحل نام نویسی خود را تکمیل کرد .

 

ساری

 

 روز دوم در ساری با ثبت نام سید رمضان شجاعی متفاوت شد . با نام نویسی این نماینده ادوار مردم ساری در مجلس به شایعات این روزها که از انصراف وی سخن به میان آمده بود ، خاتمه داد و نشان داد که شجاعی کیاسری برای ورود به یک رقایت تمام عیار آماده است .

 

نوشهر ، چالوس و کلاردشت

 

از مرکز حوزه انتخابیه نوشهر ، چالوس و کلاردشت خبر می رسد که در دومین روز ثبت نام نامزدها ، سید باقر عبدالهاشمی ، بازنشسته آموزش و پرورش و متولد 1335 مراحل ثبت نام خود را تکمیل و به رقابت انتخاباتی پیوست .

 

بابل

 

حجت‌الاسلام عزالـدین با ثبت‌نام در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان بابل ورود کرد .

 

حسین  حسین زاده درونکلا  هم دقایقی قبل در فرمانداری بابل حضور  یافت برای انتخابات مجلس ۹۸ ثبت نام نمود .

 

غلامرضابلبل‌امیری ، سیدعلی آقازاده دون ، محمدحسن‌پور درازکلا ، مهدی علی‌زاده ، سیدمجید طاهری درکاهی دیگر نامزدهای ثبت نامی در این روز هستند .

با این حساب نامزدهای نام نویسی شده در بابل به 8 نفر رسید .

 

قائم شهر ، سوادکوه ، حویبار و سیمرغ

 

در روز دوم نام نویسی ، لیلا حسنی از ستاد انتخابات وزارت کشور و آقای ابوالحسن گوران اوریمی از مرکز ستاد انتخابات قائم شهر، برای حوزه انتخابیه قائم شهر ثبت نام کردند.

 

نوشهر ، چالوس و کلاردشت

 

از نوشهر مرکز حوزه انتخابیه نوشهر ، چالوس و کلاردشت خبر می رسد که کامبیز آریایی و سیدمهدی رضوی‌پور هم به جمع نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم در این حوزه انتخابیه پیوستند .

 

با این حساب نامزدهای این حوزه انتخابیه به  نفر رسیده است .

 

روز سوم

 

سومین روز ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از دقایقی پیش در مراکز 9 گانه حوزه های انتخابیه سراسر استان مازندران آغاز شد.

 

بابل

از بابل خبر می رسد با ثبت نامی های امروز ، تعداد نامزدها به عدد 11 رسید . در سه روز ثبت نام این افراد با حضور در فرمانداری بابل اعلام آمادگی کردند :

 

♦️ حسن حسن نتاج
♦️ سید مجید طاهری درکاهی
♦️ حسین حسین زاده درونکلا
♦️ غلامرضا بلبل امیری
♦️ علی آقازاده
♦️ مهدی علی زاده
♦️ مصطفی عزالدین
♦️ محمد حسن پور دراز کلا
♦️ علی اکبر جباری گنجی
♦️  احمد اراییان
♦️ محمد صالح گروه ای

 

ساری

 

در ساری هم ابوالقاسم روحی نماینده ادوار مجلس با حضور در فرمانداری ساری رسما نامزدی خود را اعلام تا با این حساب دومین نماینده ادوار مجلس از این حوزه انتخابیه در این دوره هم نام نویسی نماید .

 

پیش از این سیدرمضان شجاعی کیاسری نام نویسی خود را بانجام رسانده بود .

 

بابلسر و فریدونکنار

 

در حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار ، سه نامزد برای ثبت نام حضور یافتند که هر 3 اهل فریدونکنار بودند .

 

علی محمودی دارای مدرک فوق لیسانس ، عنایت شفیع پور فرمی با مدرک تحصیلی حوزوی ۳ و
رحمت سلطانی دارای مدرک دکترای ریاضی هر سه ساکن فریدونکنار امروز جهت کاندیداتوری مجلس  ثبت نام کردند.

 

تنکابن ، رامسر و عباس آباد

 

محمد رضاپورتقی، سلمان جور ابراهیمان و امیر رفعتی در روز سوم ثبت نام از داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تنکابن ، رامسر و عباس آباد ثبت نام کردند.

 

علی شمس، نصرالله نصیری، هادی شیرزاد، سلمان جور ابراهیمان، محمدرضا پورتقی، امیر رفعتی و سیدابراهیم هاشمی نامزدهای این حوزه بودند که با این حساب نامزدهای نام نویسی شده این خوزه انتخابیه به 6 نفر رسید .

 

بهشهر ، نکا و گلو.گاه

 

در حوزه انتخابیه بهشهر، عباس زارع نژاد مدیرکل سابق روابط عمومی وزارت بهداشت نامزدی خود را برای انتخابات مجلس یازدهم اعلام کرد.

 

محمود رحمانی خلیلی، فرزند شیخ علی اصغر رحمانی خلیلی نماینده ادوار مردم بهشهر و نکا در مجلس نیز امروز با حضور در فرمانداری شهرستان بهشهر جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام حضور و نام‌نویسی کرد.

 

این خبر تکمیل می شود....

http://www.shomalnews.com/photo/157528155372859087.jpg

http://www.shomalnews.com/photo/157528155323747044.jpg

http://www.shomalnews.com/photo/15752815538371255.jpg

http://www.shomalnews.com/photo/157528155335778800.jpg

/photo/photo_2019-12-01_21-28-18.jpg/photo/photo_2019-12-01_21-28-35.jpg

/photo/photo_2019-12-01_21-29-13.jpg/photo/photo_2019-12-01_21-28-45.jpg

/photo/IMG_5973.jpg/photo/IMG_5981.jpg/photo/IMG_5989.jpg/photo/1IMG_5914.jpg/photo/-شهر-2.jpg/photo/-شهر-6.jpg/photo/-شهر-7.jpg