فرماندار سیمرغ:
۱۷ پروژه عمرانی در سیمرغ بهره برداری می شود
به گزارش  تیتر امروز به نقل از مهر، مجتبی حبیب نژاد تعداد پروژه های قابل افتتاح شهرستان سیمرغ در هفته دولت را ۱۷ پروژه اعلام کرد و گفت: غالب این پروژه ها در حوزه برق با سه پروژه با اعتبار ۲۱۳میلیون تومان است.

وی افزود : اداره راه و شهرسازی با بیش از ۴۵۰۰۰میلیون ریال دارای بیشترین اعتبار پروژه افتتاحی است.

فرماندار سیمرغ تصریح کرد: از این تعداد پروژه شش پروژه در بخش مرکزی ،چهار پروژه در بخش تالارپی و هفت پروژه در سطح شهر کیاکلا افتتاح و به بهره برداری می رسد.

حبیب نژاد در ادامه از کلنگ زنی یک پروژه در حوزه آموزش و پرورش با اعتبار ۳۰میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد.

وی همچنین در ادامه اعتبارات شهرستان سیمرغ در سال ۹۷ از محل کلیه منابع اعتباری را مبلغ ۲۰میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان اعلام کرد و گفت:  تعداد کل پروژه های شهرستان سیمرغ در سال ۹۷ حدود ۱۲۰پروژه در قالب ۲۲فصل و برنامه بوده که به ۲۹دستگاه اجرایی واگذار شد.

حبیب نژاد همچنین اهم پروژه های اجرا شده و در دست اقدام شهرستان را تعریض و چهار خطه نمودن محور سیمرغ_بهنمیر،احداث ساختمان سایت اداری ،اجرای روکش آسفالت محور کیاکلا_بهنمیر،تجهیز و نوسازی اراضی شالیزاری،لایروبی رودخانه‌تالار  و لایروبی آببندان ها دانست.

وی در پایان احداث واحدهای مسکونی سیل زدگان،توسعه و احداث زیرساخت‌های شهری و روستایی در حوزه برق،توسعه شبکه و زیرساخت های آبفا شهری و احداث مرکز ۱۱۵ و غیره را از دیگر پروژه های اجراشده و در دست اقدام شهرستان سیمرغ برشمرد.