امروز: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ -
کد خبر: ۸۰۵۴۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
عده ای در مجلس و فضای سیاسی کشور جامه دریدند که سند 2030 آمد تا بچه های ما را منحرف کند و آنها را به مسائل جنسی آگاه کند، حالا آن افراد کجایند تا کلاهشان را بالاتر بگیرند، آیا اگر کودکان تا حدودی به این مسائل آشنا بودند حالا به این راحتی قربانی تجاوز می شدند ؟


تیتر امروز/ محمدرضا پوررمضان: خبر به حدی تکان دهنده بود که از لحظه شنیدش همچنان پیکرم می لرزد و افکارم متشنج می شود، چه شده در کشوری که ادعا می کنیم در آن شعایر اسلامی جاری است چنین اتفاقاتی رخ می دهد.

خبر تکانمان ندهد باید دق کنیم و بمیریم، معلم پرورشی یک مدرسه دانش آموزان را وادر به تجاوز به یکدیگر و خودش نیز به آنها تجاوز می کند، دانش اموزان پسری که حالا با این ضربه روحی معلوم نیست چه آینده ای در انتظارشان است.

رسانه روز آرزو خبر می دهد که این معلم نسبت خانوادگی با یک روحانی دارد. نکند که ژن خوب اینبار با تجاوز خودش را خبر ساز کرده.

این خبر را بگذارید کنار خبر تجاوز به 6 دانش آموز در خرداد 93 و خبر تجاوز به دانش اموزان کلاس اولی در تیر 95، موارد دیگری هم از این دست داریم که گفتنش حالم را خراب می کند.

این ها فقط مواردی است که در مدارس اتفاق افتاده، حال ماجرای سعید طوسی را هم به این خبر اضافه کنید و ببینید چه فجایعی در این کشور سریال وار تکرار می شود. وقتی افرادی گناهکار بدون حکم عادلانه و دادرسی در جامعه آزادانه زمندگی می کنند بعید نیست که باز هم شاهد چنین فجایاعی باشیم.

معیار و ملاک استخدام تا به حال برای ما چه بوده ؟ بیایید رک باشیم و اجازه دهیم یک بار از خط قرمز آن سو تر برویم، ملاک استخدام ان هم در مدارس تا به حال برای گذر از فیلتر استخدام اصول دین بوده است که به راحتی عده ای با ریش و یقه بسته و قرائت چند حدیث از آن گذشتند و نتیجه این شد که بیماران جنسی شدند متولی پرورش فرزندانمان.

عده ای در مجلس و فضای سیاسی کشور جامعه دریدند که سند 2030 آمد تا بچه های ما را منحرف کند و آنها را به مسائل جنسی آگاه کند، حالا آن افراد کجایند تا کلاهشان را بالاتر بگیرند، آیا اگر کودکان تا حدودی به این مسائل آشنا بودند حالا به این راحتی قربانی تجاوز می شدند ؟

حالا که سند 2030 در کار نیست چه شده که در مدارس توسط آموزش دهندگان این اتفاقات رخ می دهند؟ بپذیرید که این بچه ها قربانی عقاید، فساد و رانت شده اند، وقتی اهداف سیاسی برای ما مهم تر از سلامت جامعه باشد نتیجه ای بهتر از این نیز حاصل نخواهد شد.

کاش این پروند اسیر مصلحت نشود و بانی آن شود تا دیگر گناهکاران و مجرمین نیز به پای میز محاکمه فراخوانده شوند.

آقایان در یابید مملکت را ، دریابید جامعه را که وضع خراب است

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم