امروز: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ -
کد خبر: ۳۷۹۹۲
۰۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۹

به گزارش تیتر امروز،  دوست عزیزی که 1 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال ستاره بختتان حسابی دارد می درخشد و خیالتان راحت باشد که در تمامی جنبه های مختلف زندگی خود از روابط عاطفی و خانوادگی گرفته تا سلامت و مسائل کاری و اقتصادی موفقیت های زیادی را تجربه خواهید کرد. اگر مدت هاست آرزویی در سر داشته اید امسال می تواند همان زمانی باشد که برای رسیدن به خواسته های خود در انتظارش بوده اید، شاید لازم باشد تا فرا رسیدن فصل زمستان برای رسیدن به این خواسته خود صبر کنید. شاید به تمام خواسته ها و آرزوهایتان نرسید، اما تغییرات مثبتی مشاهده خواهید کرد و به بسیاری از خواسته هایتان دست خواهید یافت. چه مجرد باشید و چه متأهل، فصل بهار فرصت های تازه ای در زمینه روابط عاطفی برای شما به همراه خواهد داشت.سعی کنید کمی برنامه کاریتان را سبک تر کرده و زمانی را هم برای رسیدن به رابطه عاطفی خود در نظر بگیرید. هرگاه که احساس کردید که اوضاع بهم ریخته است و یا حالتان خوب نیست هم شوخ طبعیتان را حفظ کنید تا خیلی زود همه چیز روبراه شود.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
 
امروز شما اجتماعی تر از هر زمان دیگری هستید، پس برای ارتباط برقرار کردن با افرادی که طرز تفکری شبیه به شما دارند و مثل خودتان رفتاری صمیمانه دارند و حاضر هستید آنها را در دنیای خودتان راه بدهید به اندازه کافی وقت بگذارید. امروز در میانه های روز ممکن است اوضاع کمی بهم بریزد و وضعیت جدی شود، ولی خوشبختانه اگر بتوانید کنترل خواسته ها و امیالتان را در دست گرفته و منطقی باشید همه چیز همان طور که می خواهید پیش خواهد رفت. اگر کسی رویاهایتان را مورد تمسخر قرار داد با جسارت از آنها با تمام وجودتان دفاع کنید. شما آینده خود را بر اساس این رویاها برنامه ریزی کرده اید، نگذارید کسی آنها را زیر سوال ببرد.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
انرژی شما امروز حالت متمرکزی به خود گرفته است و می توانید تمام توان و توجه خود را روی انجام کاری که می خواهید متمرکز کنید و تا آخرین قطره انرژی خود را در راه انجام آن به کار بگیرید. هیچ کس و هیچ چیزی هم نخواهد توانست جلوی شما را بگیرد و از تصمیم خود منصرفتان کند. دارید به راه های مختلفی فکر می کنید که می توانند به شما کمک کنند تا امروز از دید بقیه مخفی شوید و در تنهایی خودتان از روزتان لذت ببرید. با این حال واقعیت چیز دیگری است و با این همه کاری که در انتظارتان هستند نمی توانید به این راحتی و بی آن که جای خالیتان حس شود از جمع فاصله بگیرید. حتی اگر بتوانید برای مدتی از بقیه دور شوید هم خیلی زود آنها به سراغتان خواهند آمد.
 
فـال روزانـه - Daily Omen

به نظر می رسد شرایط کیهانی به وجود آمده درهایی را که برای مدت ها به رویتان بسته بوده اند را برای شما باز کرده اند. اعتمادی که دیگران نسبت به شما دارند برایتان شگفت آور به نظر می رسد. در واقع تغییری در سطح توانایی های شما به وجود نیامده است، تنها نگرش شماست که عوض شده است و همین موضوع تمام این تغییرات را در زندگیتان به وجود آورده است. خانواده و دوستانتان این روزها حسابی سرتان را شلوغ کرده اند، و مجبور هستید بیشتر وقت آزادتان را به آنها اختصاص دهید. البته این برای شما خبر خوبی است، زیرا خودتان دوست دارید با افرادی که به شما شبیه هستند و به آنها علاقه دارید نشست و برخاست داشته باشید؛ اما خودتان را زیادی خسته نکنید!
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز ممکن است احساس کنید سرتان کلاه گذاشته اند و یا از خوبی هایتان سوء استفاده شده است. اگر احساس می کنید بیش از آن چیزی که سهمتان است دارید کار می کنید و زحمت می کشید امروز روز خیلی خوبی برای دیده شدن زحماتتان است و با کمی سیاست می توانید به خاطر کارهایتان مورد تایید و تحسین دیگران قرار بگیرید. به نظر می رسد مدار جدیدی در مغزتان فعال شده و شما را از خوابی عمیق بیدار کرده است. به طور ناگهانی به جای این که به فکر انجام دادن وظایفتان باشید منتظر فرصتی برای نشان دادن شایستگی هایتان هستید، با این حال باید در مورد این هیجان ناگهانی با احتیاط رفتار کنید.
فـال روزانـه - Daily Omen
 
هیچ شکی در این نیست که شما استعداد فوق العاده ای در دور هم جمع کردن دیگران دارید. امروز هم روزی فوق العاده برای آغاز و شرکت کردن در فعالیت های گروهی خواهد بود و هر پروژه ای که به حمایت و  همکاری دیگران نیاز داشته باشد با موفقیت انجام خواهد شد. البته باید به این مسئله نیز توجه کافی داشته باشید که مسئولیتی بیش از حد توانتان نپذیرید و برای خودتان دردسر درست نکنید. جاه طلبی اولین قدم به سوی موفقیت است، ولی باید قدم بعدی که همان عمل کردن است را نیز برداشت. عشقتان را با رفتارهای این چند وقت اخیر خود حسابی از خودتان آزرده کرده اید، به هر روشی که می دانید دل او را به دست بیاورید.
 
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز برای شما روزی خوب و سرشار از فرصت و موفقیت خواهد بود و در هر کاری که باید انجام دهید به سرعت پیشرفت می کنید و تمام موانعی که این اواخر سد راهتان شده بودند ناگهان به صورتی جادویی از میان برداشته شده اند. پس از چند هفته توقف و مبارزه با مشکلات بالاخره مهارت ها و برخورد حرفه ایتان سر جای خود بازگشته است. امروز جذابیت شما به ویژه در زمینه روابط عاطفی برایتان دردسرساز خواهد شد. در واقع شما خودتان دارید دنبال دردسر می گردید تا حرص یک نفر دیگر را در بیاورید. ولی یادتان باشد که در حال حاضر عقل و منطقتان خیلی خوب عمل نمی کند، پس قبل از این که همه جوانب را در نظر بگیرید هیچ تعهدی ندهید و برای خودتان مشکل ایجاد نکنید. 

فـال روزانـه - Daily Omen
 
شاید این اواخر چیزی که می خواهید یا نیاز دارید برایتان خیلی دور از دسترس بوده باشد و هیچ کمکی هم از عالم غیب برایتان نرسیده باشد، اما امروز همه چیز در دسترس شما قرار خواهد گرفت و به ویژه موانعی که به خاطر مسائل مادی سر راهتان قرار گرفته بودند از میان خواهند رفت. احساس می کنید که همه چیز عوض شده است، ولی به طور غریبی همه چیز سر جای خودش است. در واقع این نگرش شما است که تغییر یافته و به شرایط موجود از زاویه دیگری دارید نگاه می کنید و این موضوع می تواند روی رابطه عاطفی شما تاثیرات مثبتی داشته باشد. امروز انتخاب های خود را درست انجام  دهید تا فردا درباره آنها با حسرت و پشیمانی مواجه نشوید.
 
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز برای شما روزی همراه با آرامش خواهد بود. از آنجایی که امروز روز خوبی برای پرداختن به مسائل مادی است به شما توصیه می شود که اگر لازم است برای تعمیرات منزلتان هزینه ای کرده و یا قبض ها و قسط هایتان را بپردازید از فرصت استفاده کنید. البته می توانید این فرصت را برای اهداف دیگری که در سر دارید نیز به کار بگیرید و کمی جدیتر به رویاهایتان بپردازید. شاید نگران این باشید که مبادا با بیان کردن احساس خود افرادی که می خواهید به خود جذب کنید را از خود دور کنید. بجای این که نگران حرف هایی که می خواهید بزنید باشید روی طریقه بیان احساسات خود تمرکز کنید و از بیان کردن نظرات خود و نشان دادن قدرتتان ترسی به دل راه ندهید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز ذهن شما سرشار از ایده هایی تازه برای بهبود بخشیدن به سبک زندگیتان است، به ویژه در زمینه هایی که به خانواده شما ارتباط پیدا می کنند. درست است که طی چند ماه گذشته شما سختی های زیادی را تجربه کرده اید ، اما حالا می توانید بالاخره نفس راحتی بکشید. چه در خانه و چه در محل کارتان کارهایی که امروز انجام می دهید با پاداش های قابل توجهی همراه خواهند بود. با وجود این که در ظاهر به نظر می رسد که برای موج تغییراتی که در رابطه عاطفیتان دارند به وجود می آیند بسیار آماده اید و می توانید همگام با آنها پیش بروید، در واقع احساس می کنید که بدجوری گرفتار شده اید؛ اجازه ندهید ترس هایتان روی تصمیم گیریتان اثر منفی بگذارند.
 
فـال روزانـه - Daily Omen

آیا امروز داشتن نظم و انضباط در لیست اولویت های اصلیتان قرار گرفته است؟ بدون شک شما سعی دارید کمی نظم به زندگیتان ببخشید و زندگی و رفتار شما در نتیجه ایجاد این تغییرات پیشرفت زیادی خواهد داشت. چه در زمینه تغذیه و سلامت و چه از لحاظ روند روزمره کارهایتان شما تغییرات ملموسی را مشاهده خواهید کرد. نسیم تازه ای در ذهن شما در جریان است و دارد افکار شما را به سوی تغییرات هدایت می کند. با این حال با بالا رفتن سطح آگاهیتان ممکن است با مشکل مواجه شوید، زیرا حاضر نیستید وابستگی های قبلی خود را کنار بگذارید. اما این نکته را یادتان باشد که نیازی نیست به خاطر نگرش تازه تان از گذشته خود فرار کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حال و هوایتان رو به بهتر شدن خواهد رفت و پروژه های شخصی و حرفه ای که در حال حاضر در دست اقدام دارید به خوبی پیش می روند و همین باعث شده که احساس آرامش خاطر پیدا کنید و به برنامه ریزی های تازه تشویق شوید. شما امروز دوست دارید از طرف مقابلتان فاصله بگیرید تا بتوانید تا جای ممکن از دردسرهای احتمالی فاصله بگیرید. این که بخواهید خودتان را از جنگ و دردسر دور نگه دارید کاملا منطقی است. با این حال اگر به درون جنگی کشیده شدید که از آن فراری بوده اید مواظب باشید بی آن که چیزها را برای خودتان بزرگ نکنید از حق خود دفاع کنید. در غیر این صورت برای خودتان مشکلات بیشتری به وجود خواهید آورد.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
احساس می کنید که دوره ای از زندگیتان دارد به پایان می رسد و دلتان از حالا برای چیزهایی که دارید پشت سر می گذارید تنگ شده است. آنچه شما را ناراحت کرده است مسائل مادی نیست، ولی دلتان می خواهد زمان را تحت کنترل خود در آورده و جلوی پیشرفت آن را بگیرید. ولی هیچ کس نمی تواند جلوی زمان را بگیرد، نهایت کاری که از دست شما برمی آید این است که بیشترین استفاده را از زمانتان ببرید و در پیشرفت خود به سوی آینده با دقت، احتیاط و در عین حال شجاعت پیش بروید. اگر به جای تجربه کردن زندگی به طور مستقیم به تماشای گذر عمر اکتفا کنید چیزهای زیادی را از دست خواهید داد، زندگی را در آغوش گرفته و از تک تک لحظات آن لذت ببرید.

برچسب ها: اخبار مازندران
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم