امروز: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ -
گزارش علمی
نجوم
زیست شناسی
مهم‌ترین علایم کم‌خونی
یک فوق تخصص آنکولوژی و خون گفت: ضعف، رنگ پریدگی پوست، ضربان نامنظم یا تند قلب، کوتاهی نفس، درد قفسه سینه، احساس سبکی در سر و یا سرگیجه خفیف، بی‌حسی، بی‌خوابی در شب، کرختی یا سردی انتهای اندام‌ها و سردرد از علایم کم خونی است.
عسل بخورید تا چربی‌هایتان بسوزد
نتایج مطالعات جدید محققان انگلیسی نشان می دهد که مصرف عسل به طور کلی و به ویژه یک قاشق چایخوری آن قبل از خواب موجب چربی سوزی و کاهش وزن می شود.
چرا دچار بدن درد می‌شویم؟
بدن درد نشانه شایع بسیاری از بیماری‌هاست که با استراحت و درمان‌های خانگی برطرف می‌شود اما گاهی اوقات می‌تواند علامت وجود بیماری نهفته باشد.
جوابیه دانشگاه علوم پزشکی مازندران به ادعای نادرست برخی از متخصصین بیهوشی ساری
پیرو انتشار مطلبی نادرست از سوی برخی از همکاران متخصص بیهوشی شهرستان ساری از طریق فضای مجازی درتاريخ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ، روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني مازندران جهت تنوير افکار عمومي به استحضار مي رساند.
نوشیدن سرکه سیب می تواند خطرناک باشد؟
سرکه سیب حتی زمانی که رقیق شده است، برای افرادی که به اولسرها یا دیگر اختلالات دستگاه گوارش مبتلا هستند، توصیه نمی شود، زیرا می تواند موجب التهاب دستگاه گوارش شود.
فواید در آغوش گرفتن عزیزان برای سلامتی
در زمان مدرن انسان ها بیش از پیش تنها شده اند. با خودتان صادق باشید. از آخرین باری که مادر، پدر، همسر، خواهر، برادر یا دوستتان را در آغوش گرفته ‌اید چند وقت می‌ گذرد؟
میوه ای که از گرفتگی رگهای قلب و مرگ پیشگیری می کند
خوردن روزانه یک عدد موز و آووکادو از سفت شدن عروق خونی که می تواند منجر به بیماری قلبی و مرگ شود، پیشگیری می کند.
آقا! چرا همسرت شاد نیست؟
در زندگی مشترک، ایجاد رابطه‌ای که همیشه پُر از عشق و شور و سازگاری باشد، کار راحتی نیست. اما راههایی وجود دارد که می‌توانید به همسرتان کمک کنید تا جایی که ممکن است شاد و راضی باشد.
ویتامین C در این 12 خوراکی بیشتر از پرتقال وجود دارد!!
با این که مطالعات نشان می دهند، مصرف ویتامین C نمی تواند از سرماخوردگی پیشگیری کند، اما افزایش مواد مغذی ای که به بدن می رسانید می تواند مدت زمان و شدت علایم بیماری را کاهش دهد.
تست روانشناسی: اولین چیزی که در تصویر می‌بینید، چیست؟
تست های روانشناسی بر اساس خطای دید امروزه بسیار رایج شده و کاربران اینترنت و روانشناسان از آن ها استفاده زیادی می برند.