تصویر 4دندانپزشکی که زن امریکایی آنها را متهم به تجاوز به خود کرد
 به گزارش رکنا؛این چهار ایرانی روز 28 جولای و در شهر لاس وگاس ایالت نوادا بازداشت شدند.

 

نام این چهار نفر که مشخص شده سه نفر آن ها برادر هستند، سامان ، پوریا ، سینا به ترتیب 39، 30،34 ساله و همچنین علی که 30 ساله است، اعلام شده است.

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 بنا بر گزارش پلیس  محلی، این افراد با ادعای یک زن متهم شدند که در یکی از سوییت های هتل واین در شهر لاس وگاس به او تعرض کردند.

 

تصویر 4دندانپزشکی که زن امریکایی آنها را متهم به تجاوز به خود کرد

 

بنابر همین گزارش، این زن به پلیس گفته است که ابتدا در بار داخل هتل با مردی به نام علی برخورد کرده و سپس مرد موردنظر این زن را برای نوشیدن مشروب به اتاقش دعوت می کند.

 

این زن همچنین مدعی شده است که وقتی وارد اتاق شدند علی تلاش کرد که به او تعرض کند اما او مخالفت کرد اما در حالی که این زن در حال کشمکش با علی بوده دو مرد دیگر نیز به صورت در شرایط بد از اتاق های دیگر وارد می شوند و پس از چندی یک مرد دیگر هم به آن ها اضافه شد.

 

این زن ادعا کرده که سپس این مردان به او تعرض کرده اند و او نمی توانست مخالفت کند به دلیل این که با چهار مرد رو به رو بوده که مست هم بودند.

 

این چهار مرد که همه دندانپزشک و در حال کار هستند و ظاهرا برای جشن تولد پوریا به وگاس رفته بودند سپس به بازداشتگاه کلارک کانتی منتقل شدند.

 

در گزارش پلیس، اتهامات این چهار نفر تعرض و آدم ربایی درجه اول اعلام شده است.

 

رابرت دراسکویچ وکیل مدافع علی تایید کرده این چهار نفر به قرار وثیقه آزاد شده اند.

 

همچنین وی می گوید ویدیویی به دفتر دادستانی محلی ارائه کرده که نشان می دهد گفته های این زن ضد و نقیض است و این اتفاق آنطور که او مدعی شده است، نیست.

 

همچنین دو ویدیو دیگر هم در تایید همین موضوع به دادگاه ارائه خواهد شد.