حال ۲۴ بیمار کرونایی بابل رضایتبخش و روبه بهبود است
به گزارش تیتر امروز،سید فرزاد جلالی با بیان اینکه اولین مورد مشکوک به ابتلاء به ویروس کرونا چهارشنبه هفته قبل شناسایی شده است، افزود: بیمارستان میناگر که مخصوص بیماران چشم بود را تخلیه کردیم واین مرکز دو طبقه مختص بیماران کرونایی شده است.

وی با اظهار اینکه روزانه ۴۰ تا ۵۰ نفر به کلینیک برای درمان سرپایی مراجعه می‌کنند، اظهار داشت: این افراد به دلیل نگرانی از برخی علائمی که دارند به کلینیک مراجعه می‌کنند و با انجام آزمایشات به شکل سرپایی به آنان خدمات دهی و اطمینان بخشی می‌شود.

وی شمار بیماران بستری شده مشکوک به ویروس کرونا را ۲۴ نفر اعلام کرد و گفت: وضعیت و حال اکثریت این بیماران رضایتبخش است اما تا بهبودی کامل ترجیح داده شد در مرکز بستری باشند.

جلالی با عنوان اینکه خوشبختانه در هفته جاری فوتی ناشی از ابتلای به ویروس کرونا در منطقه نداشتیم، از درنظرگرفتن کلینیک دیگری برای مراجعه افرادی که دارای علائم خفیف هستند، خبر داد و گفت: ویروس کرونا با آنکه چموش هست، اما شرارت زیادی ندارد وفقط افرادی که دارای بیماری زمینه‌ای هستند را درگیر می‌کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل خواستار توجه شهروندان به توصیه‌های بهداشتی به ویژه شستشوی مرتب دست‌ها شد و گفت: در جاهایی که ضرورتی ندارد نباید از ماسک استفاده کرد./مهر