32 نماینده استان های شمالی را بشناسید؛
نتایج انتخابات مجلس یازدهم به تفکیک هر استان / مازندارن 12 نماینده ، گیلان 12 نماینده و گلستان با 8 نماینده در مجلس شورای اسلامی حضور دارند + اسامی منتخبین و میزان آراء
نتایج انتخابات مجلس یازدهم به تفکیک هر استان / مازندارن 12 نماینده ، گیلان 12 نماینده و گلستان با 8 نماینده در مجلس شورای اسلامی حضور دارند + اسامی منتخبین و میزان آراء

تیترامروز: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای مجلس پنجم خبرگان از ساعت ۸ صبح جمعه ۲ اسفند ۹۸ در سراسر ایران اسلامی آغاز شد و پیرو حضور گسترده مردم با چهار نوبت تمدید تا ساعت ۲۳:۳۰ همان روز ادامه داشت.

 

مازندران

آمل:رضا حاجی‌پور از ۱۱۱ هزار و ۱۱۹ رای حائز ۵۷ هزار و ۹۵۱ رأی شد.

بابلسر و فریدون‌کنار: اصغر باقرزاده از ۵۹ هزار و ۱۶۰ رای حائز ۳۰ هزار و ۴۳۰ رای شد.

تنکابن، عباس آباد و رامسر: سید شمس‌الدین حسینی از ۸۱ هزار و ۸۴۰ رای صحیح حائز ۴۴ هزار و ۹۷۳ رای شد.

انتخابیه قائمشهر ،سواد کوه، جویبار سیمرغ : کیوان مرادیان کوچک سرایی حائز ۶۱,۹۸۰ رای و کمال علیپور خنکداری‌ حائز ۵۷,۸۲۳ شد.

نور و محمود آباد: ولی الله فرزانه از ۹۳,۷۷۹ رای صحیح حائز ۳۵,۳۴۷ رای شد.

نوشهر ،چالوس وکلاردشت: محمد علی محسنی بندپی از ۸۴,۷۱۶ رای صحیح حائز ۲۴,۰۹۲ رای شد.

بهشهر، نکا و گلوگاه : غلامرضا شریعتی اندراتی از ۱۲۳,۹۷۵ رای حائز ۵۷,۹۴۵ رای شد.

ساری و میاندرود: منصورعلی زارعی کیاپی از ۱۷۲هزارو ۳۴۲ رای حائز ۶۶ هزارو ۲۲۵ رای شد. علی بابایی کارنامی حائز ۴۲ هزارو ۲۶ رای شد.

بابل: علی کریمی فیروز جایی از ۱۸۲ هزارو ۱۶۳ رای حائز ۵۳ هزارو ۵۶۹ رای شد. مهدی سعادتی بیشه سر حائز ۵۰ هزارو ۷۲۳ رای شد.

 

گیلان

بندرانزلی:احمد دنیامالی از ۳۴ هزار و ۱۲۱ رآی صحیح حائز ۱۶ هزار و ۷۳۵ رأی شد.

آستارا: غلامرضا مرحبا از ۴۱ هزار و ۱۸ رای صحیح حائز ۱۴ هزار و ۸۳۴ رای شد.

رودبار: مهرداد گودرزوند چگینی از ۵۱ هزار و ۹۰۵ رای صحیح حائز ۱۶ هزار و ۱۹۹ رای شد.

رودسر و املش: محمد صفری ملک میان از ۷۸ هزار و ۶۲۴ رای صحیح حائز ۲۵ هزار و ۴۷۴ رای شد.

حوزه آستانه اشرفیه: محمد علی رمضانی دستک از ۳۶,۷۶۳ رای صحیح حائز ۱۳,۹۴۸ رای شد.

طوالش‌ رضوانشهر و ماسال: حسن محمدیاری/ از مجموع ۱۲۶,۷۹۴ رای حائز ۳۰,۸۲۷ شد.

لاهیجان و سیاهکل: رسول فرخی میکال‌ از مجموع ۶۰,۶۴۲ رای حائز ۱۸,۶۲۰ رای شد.

رشت: جبار کوچکی نژاد از ۱۶۲ هزار و ۵۶۲ رای حائز ۵۰ هزارو ۶۸۵ رای شد. سید علی آقازاده دافساری حائز ۴۷ هزار و ۵۷ رای شد. محمد رضا احمدی حائز ۳۳ هزا رو ۹۹۲ رای شد.

فومن و شفت: خلیل بهروزی فر از ۸۰ هزار و ۹۴۵ رأی حائز ۴۷ هزار و ۸۵۱ رأی شد.

لنگرود: پرویز محمدنژاد قاضی محله از ۵۵ هزارو ۵۸ رای حائز ۲۲ هزارو ۶۳۳ رای شد .

 

گلستان

رامیان و آزادشهر: غلامعلی کوهساری از ۸۳ هزارو ۰۷۶ رای صحیح حائز ۳۸ هزارو ۶۱۵ رای شد.

علی آباد: رحمت الله نوروزی از ۶۱ هزارو ۵۹۱ رای صحیح حائز ۳۵ هزارو ۹۰۷ رای شد.

گرگان و آق قلا: رمضانعلی سنگ دوینی از ۱۹۰ هزار و ۲۳ رای حائز ۵۳ هزار و ۱۰۰ رای شد. غلامرضا منتظری حائز ۴۰ هزار و ۸۹۳ رای شد.

کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان: عبدالجلال ایری و رجب محمد آبادی با ۱۱۴ هزارو ۱۴۹ رای راهی مرحله دوم انتخابات شدند.

گنبد کاووس: امانقلیچ شادمهر از ۱۴۶ هزار و ۹۷۰ رای حائز ۳۱ هزار و ۸۲۶ رای شد.

مینودشت، کلاله، مراوه تپه و کالیکش: رضا آریان پور از ۱۳۷ هزار و ۵۵۱ رای حائز ۴۲ هزار و ۹۴۷ رای شد.