نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس:
کمبود پزشک متخصص چالش بیمارستان های غرب مازندران است
به گزارش تیتر امروز ،شمس الله شریعت نژاد در حاشیه بازدید از مطلب های پزشکی شهرستان با بیان اینکه بیمارستان جدید عباس آباد نیاز به سه پزشک متخصص دارد گفت: از وزیر بهداشت درخواست کردم نسبت به افزایش پزشک متخصص اقدام کند که این امر محقق نشده است.

وی افزود: مشکلاتی در حوزه پزشکان متخصص وجود دارد و توجیه این است که متخصص رادیولوژی و سونوگرافی ندارند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: در شهرستان رامسر ریاست بیمارستان امام سجاد، دکتر صارمی و رییس نظام پزشکی دکتر سبحان بهرامی دغدغه جذب پزشک متخصص را دارند و در این حوزه مطالبه گری می کنند.

وی افزود: تعهد در حوزه پزشکان متخصص بیشتر است و پزشکانی که در رامسر مشغول بکار بوده متعهد هستند.

دکتر شریعت نژاد با اشاره به اینکه مسئولان برای رضایت مردم تلاش می کنند و حسادت ها در جامعه پزشکی مشکل ایجاد می کند خاطر نشان کرد:  وظیفه مسئولان بیمارستان حفظ پزشکان متخصص است.

وی افزود: حجم وسیعی از بیماران به علت حجم پایین خدمات دهی  از رامسر به رشت، آمل، بابل، مشهد، شیراز و تهران مراجعه می کنند و باید امکانات و نوع پزشکان متخصص جوابگوی نیازهای مردم منطقه باشد.

نماینده مردم تنکابن رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: درباره استانی شدن غرب مازندران یکی از استدلال های من این است که در آمل، بابل یا ساری درصد غیر بومی ها کم است و در عباس آباد ۵۷ هزار نفر بومی و ۱۰۰ هزار نفر غیر بومی داریم و وجه تمایز اصلی غرب استان مازندران نسبت به شرق تعدد افراد غیر بومی است./مهر