پیام تبريك:
پیام مهندس فرزانه و مهندس مدينه بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار
 به گزارش تیتر امروز به نقل از روابط عمومی شهرداری ساری، عبدالحميد فرزانه، سرپرست شهرداري و سيد مسعود مدينه رييس شوراي اسلامي شهر ساري در پیامی مشترك، هفدهم مرداد، روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفتند. متن پیام به این شرح است:
پیام مهندس فرزانه و مهندس مدينه بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار

 
پیام مهندس فرزانه و مهندس مدينه بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار
 

 بسمه تعالی

 

   جان نباشد جز خبر در آزمون                هر که را افزون خبر، جانش فزون

اقتضای جان چو ای دل آگهی است             هر که آگه‌تر بود، جانش قوی است

 

هفدهم مردادماه "روز خبرنگار" یادروز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به خبرنگاران عزیز شهرمان ساری تبریک عرض نموده و ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه، تلاش و همت شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه، ارج می‌نهيم.

 

استقلال فكري خبرنگاران و اصالت قلم اهل رسانه مهم ترین عوامل پیشرفت در این حوزه است. از سویی مديران باید بدون توجه به تعلق خاطر جناحي و سياسي خبرنگار با آنان همکاری نمایند و از سوی دیگر، پيام خبري يك خبرنگار بايد تاثيرگذار باشد و قطعاً هر انديشه صاحب قلمي كه در نشر آگاهي تواناتر باشد ارزشمندتر است.

 

همت والای شما خبرنگاران شهر ساری در اطلاع رسانی خصوصاً در حوزه مدیریت شهری، بیان مسائل شهری و دیدگاه های شهروندان و همچنین تبیین صحیح در راستای آگاهی‌بخشی در زمینه خدمات عمرانی و فعالیت های فرهنگی مدیریت شهری، ستودنی است.

 

اینجانبان در روز خبرنگار که به نيكي با روز آسماني شدن خبرنگار شهيد محمود صارمي قرين گشته است مجال را مغتنم دانسته، ضمن عرض تبريك مجدد اين روز به خبرنگاران و اصحاب رسانه، سلامتي و بهروزي را براي اين قشر موثر و ارزشمند خواهانيم.

 
                                     عبدالحميد فرزانه                                          سيد مسعود مدينه

                                سرپرست شهرداري ساری                          رييس شوراي اسلامي شهر ساري