پله پله تا سکانداری فرهنگ مازندران/ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران فرزند شایسته خود را شناخت
به گزارش تیتر امروز، «عباس زارع» معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با حکم سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران منصوب شد.
زارع پیش از این به مدت 5 سال معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره ‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران بوده است.
فعالیت اجرایی عباس زارع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال 85 به عنوان کارشناس سمعی و بصری در شهرستان بهشهر شروع شد و در طول این سال‌ها مسئولیت فرهنگی، مسئول واحد چاپ و نشر اداره کل ارشاد، رئیس اداره فرهنگی، معاون فرهنگی، هنری و سینمایی اداره کل و عضو هیات منصفه مطبوعات را در سوابق اجرایی خود در دستگاه فرهنگی مازندران به ثبت رسانده است.
عباس زارع که خاستگاه‌اش فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بوده و پرورش یافته سیستم فرهنگی استان است پله پله توانست با توانمندی به جایگاه مدیرکلی برسد و بنا به اعتمادی که به فرزند مازندران شده است روز یکشنبه مراسم معارفه‌ای با حضور مسئولان کشوری و استانی انجام و به طور رسمی سکان فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به او سپرده می‌شود.
پیش از این در دولت تدبیر و امید، احد جاودانی به مدت 4 سال و محمود شالویی به مدت یک سال مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران را در اختیار داشتند.
انتهای پیام/