نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان مازندران در نیاوران ساری
 

 رضا سپاه منصوری مدیر برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان مازندران اعلام کرد : ۱۷ شرکت از روسیه، هشت شرکت از اکراین و چهار شرکت از اسلواکی آخرین محصولات تولیدی خودشان را در این نمایشگاه عرضه نمودند .

سیاه منصوری خاطر نشان کرد: فعالان صنعت ساختمان از اصفهان،کهگیلویه و بویراحمد، شرکت ساختمانی استان قدس رضوی و چندین شرکت این صنعت از استان مازندران در این نمایشگاه حضور پیدا کردند.

وی با بیان اینکه بازسازی مناطق سیل زده، فرصتی برای ساخت و ساز داخلی است ،تصریح کرد: حضور شرکت های خارجی برای بازسازی ویرانی ها و جبران خسارت ها موثر است.

مدیر برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان مازندران  گفت: با برگزاری این نمایشگاه می توانیم نقش خود را در تعامل با وزرتخانه ها و نهادها در امر بازسازی مناطق سیل زده ایفا می کنیم.

سیاه منصوری در مورد افتتاح همزمان با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان، استانداری مازندران و نمایشگاه دیگر صنعت ساختمان در قائم‌شهر نیز گفت: نمایشگاه پیش رو در کارگروه و کمیته برگزاری نمایشگاه‌های مازندران تصویب شده است، از طرفی ما تقویم برگزاری نمایشگاه در استان را تهیه کردیم و در اختیار ناظران برگزاری نمایشگاهی قرار دادیم.

سیاه منصوری اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان قائم‌شهر در کارگروه کمیته برگزاری نمایشگاهی تصویب نشده است  و  قبل از دریافت مصوبه اقدام به تبلیغات زودهنگام کرده اند.

مسؤول برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان با انتقاد از برگزاری دیگر نمایشگاه در استان, خاطر نشان کرد:  برگزاری نمایشگاه زمینه‌ساز حضور شرکت‌های معتبر به استان و کشور می‌شود، در حال حاضر که برخی کشورهای استکباری علیه ایران موضع‌گیری کردند و در این شرایط باید از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی حمایت شود.

سیاه‌منصوری با اعلام اینکه توسعه صادرات عزم استانی و ملی می‌طلبد و انتظار است که متولیان استانی از ظرفیت موجود استفاده مناسب ببرند.