شمشیربند: یوسفی یا فرزانه امروز به‌عنوان شهردار ساری معرفی می‌شوند
شمشیربند: یوسفی یا فرزانه امروز به‌عنوان شهردار ساری معرفی می‌شوند

به گزارش تیترامروز به نقل از فارس علیجان شمشیربند در ارتباط با روند انتخاب شهردار و اقدامات انجام‌شده و معرفی دو گزینه اظهار کرد: کوروش یوسفی و عبدالحمید فرزانه برای تصدی‌گری شهرداری ساری مطرح هستند و بناست که در جلسه شورا برای انتخاب و معرفی آنها رأی‌گیری شود.

وی تصریح کرد: برنامه‌ها و نتایج استعلامات این دو نفر در شورا مورد بررسی و پس از آن رأی‌گیری انجام می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر ساری خاطرنشان کرد: حال چه کسی شهردار ساری می‌شود، بستگی به نظر و رأی اعضای شورا دارد.

شمشیربند در پاسخ به این سؤال که آیا غیر از این افراد گزینه‌های دیگری هم مطرح هستند، گفت: ۹ نفر برنامه‌های خودشان را برای تصدی‌گری شهرداری ساری ارائه کردند که پس از بررسی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها دو نفر در نهایت برای تصدی‌گری شهرداری و دریافت استعلامات به وزارت کشور معرفی شدند و در جلسه امروز شورای شهر ارزیابی لازم درباره برنامه‌های آنها انجام می‌شود.

وی در پاسخ به سؤال مجدد خبرنگار فارس که اگر قرار است امروز اعضای شورای شهر، شهردار ساری را معرفی کنند، از بین دو گزینه یوسفی و فرزانه است یا افراد دیگری هم مطرح هستند؟ بیان کرد: اگر با این دو گزینه به نتیجه رسیدیم، شهردار معرفی می‌شود، در غیر این صورت روی گزینه‌های دیگری بحث می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر ساری با اعلام اینکه مدارک دو داوطلب تصدی‌گری شهرداری را برای وزارت کشور ارسال کردیم، اضافه کرد: روی پاسخ استعلامات وزارت کشور بحث و بررسی می‌شود.

شمشیربند درباره پاسخ استعلامات ترجیح داد که صحبتی به میان نیاورد.