امروز: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۹۹۹۵۷
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ساری ، با هدف ترویج ، نهادینه کردن، گسترش فضای سبز شهری و نیز در راستای آموزش و فرهنگ سازی در مدارس سطح شهر ، طرح همیار سبز را با مشارکت دانش آموزان اجرایی می کند

به گزارش  تیتر امروز  به نقل از روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری ، با همکاری و تعامل دو سویه میان این سازمان و اداره آموزش و پرورش شهرستان ساری ، طرح همیار سبز ، مانند سنوات گذشته در حال اجرا می باشد.

در این طرح  آموزش های لازم در زمینه شناخت، تکثیر و قلمه زدن، حفظ و نگهداری  انواع گیاهان و درختان و نیز اهمیت و گسترش فضای سبز شهری توسط کارشناسان سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهرداری ساری به دانش آموزان ارائه خواهد شد .

در این راستا طی دو ماه گذشته دانش آموزان 40 واحد آموزشی، 60 ساعت بازدید را از واحد تولیدات سازمان بعمل آورده و آموزشهای لازم به همیاران ارائه شد.

شایان ذکر است ، در این طرح، به کودکان دوستدار طبیعت و فضای سبز " همیار سبز" اطلاق می شود.

این همیاران پس از آموزش های لازم ، در زمینه فرهنگسازی ، ترویج و نهادینه کردن اهمیت جایگاه فضای سبز شهری در میان شهروندان، مدارس و مراکز آموزشی  فعالیت خواهند کرد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم