امروز: ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ -
کد خبر: ۹۹۴۷۲
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۳
دادستان مرکز مازندران در پاسخ به تیتر امروز:
حسینی عالمی در پاسخ به سوال خبرنگار تیتر امروز مبنی بر اینکه رسیدگی به پرونده اختلاس یکی از ادارات کل زیر مجموعه جهادکشاورزی مازندران در چه مرحله‌ای قرار دارد، اظهار کرد: بله درست است و پرونده‌ای در این زمینه مطرح است در حال رسیدگی به این پرونده هستیم هنوز منجر به تصمیم نهایی از ماهیت آن نشد.
حسینی عالمی با تاکید براینکه در رسیدگی به پرونده یکی از ادارات زیر مجموعه جهادکشاورزی کسی بازداشت نیست بلکه با قرار وثیقه آزاد است، گفت: پرونده فوق در حال رسیدگی است و قرار نهایی صادر نشد.

به گزارش تیتر امروز، سید یونسی حسینی عالمی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آخرین رسیدگی به پرونده شهرداری ساری و شورای شهر بابل به کجا رسیده است، اظهار کرد: پرونده متعلق به سازمان عمران شهرداری ساری بوده است که در مرحله کارشناسی قرار دارد.
وی با بیان اینکه بازپرس در حال بررسی مجدد و کارشناسی پرونده سازمان عمران شهرداری ساری است، افزود: بخاطر حجم کار پرونده سه کارشناس تعیین و در حال اظهار نظر هستند تا حقی از کسی تضعیف نشود.
دادستان مرکز مازندران، رسیدگی به پرونده شورای اسلامی شهر بابل را در سه بخش دانست و گفت: بخشی از این پرونده در دادگاه انقلاب رای گرفت به دلیل قطعی نشدن رای قابلیت اطلاع رسانی عمومی ندارد، بخش دیگر در دادگاه کیفری 2 جزایی رفت که هنوز رای صادر نشد و بخش سوم به خاطر نوع اتهام در دادگاه کیفری یک برای بخشی از این پرونده رای صادر شد و بخش دیگری نیز مفتوح است.
این مسئول خاطرنشان کرد: رسیدگی به پرونده شورای اسلامی شهر بابل منجر به استعفای چند عضو شورا شده است.
حسینی عالمی در پاسخ به سوال خبرنگار تیتر امروز مبنی بر اینکه رسیدگی به پرونده اختلاس یکی از ادارات کل زیر مجموعه جهادکشاورزی مازندران در چه مرحله‌ای قرار دارد، اظهار کرد: بله درست است و پرونده‌ای در این زمینه مطرح است در حال رسیدگی به این پرونده هستیم هنوز منجر به تصمیم نهایی از ماهیت آن نشد.
وی ادامه داد: بازپرس برای این پرونده قراری صادر کرد و در دست بررسی است.
دادستان مرکز مازندران با تاکید براینکه در رسیدگی به پرونده یکی از ادارات زیر مجموعه جهادکشاورزی کسی بازداشت نیست بلکه با قرار وثیقه آزاد است، تصریح کرد: پرونده فوق در حال رسیدگی است و قرار نهایی صادر نشد.
وی درباره پرونده مدیرکل سابق منابع طبیعی غرب استان مازندران تاکید کرد: این پرونده در حال رسیدگی است.
حسینی عالمی درباره رسیدگی پرونده‌ اداره کل ارشاد اسلامی مازندران، گفت: در اداره کل ارشاد اسلامی اختلاس رخ نداد بلکه اختلاف حساب است که در حال بررسی است.
وی با اعلام اینکه در حال حاضر 5 یا 6 مدیر ادارات کل مازندران در دادسرا پرونده دارند، افزود: این پرونده‌ها هم از سری موضوعات اختلاف حساب است که هنوز رسانه‌ای نشد.
انتهای پیام/
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم