امروز: ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ -
کد خبر: ۹۹۱۸۷
۰۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۲
نماینده مازندران در مجلس خبرگان رهبری
هرکسی که بخواهد به فکر برگزاری کنسرت در این شهر باشد با ‌آنها برخورد قاطعی خواهد شد.
وی نماینده مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مشکلات اقتصادی افزود: رهبر معظم انقلاب نیز مشکلات را براساس زمان می‌سنجند و راه‌حل‌ها را بر معیار زمان ارائه می‌دهند، ایشان به کرات فرمودند که اقتصاد، مشکل عمده مردم است، اقتصادی که زیر نظر وزیر اقتصاد قرار دارد، وزیری که از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفت و مردم با رای به نمایندگان خود را در شورای اسلامی اعتماد کردند.

 

به نجفی گفتم مردم نخواستند به جناح مقابل رای بدهند که به شما رای دادند

این مسئول ادامه داد: به نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی ( منظور علی نجفی است) نیز تاکید کردم که اینکه شما رای اول را به دست آوردید، رای‌تان دو روزه بود، مردم نخواستند به جناح مقابل رای بدهند که به شما رای دادند، البته کار تشکیلاتی شما نیز بی‌تاثیر نبود.

 

اعضای شورای شهر بابل آبروی یک شهر را زیر سوال بردند

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری اشاره به مسائل شورای شهر بابل تصریح کرد: اعضای شورای شهر بابل اشتباهاتی کردند و آبروی یک شهر را زیر سوال بردند، اگر این افراد به میدان برگردند و کارها را به دست بگیرند، مردم ساکت نخواهند ماند.

 

هرکس بخواهد در بابل کنسرت برگزار کند  تودهنی می خورد

توکل خاطرنشان کرد: در همه شهرهای استان کنسرت برگزار می‌کنند اما در بابل نتوانستند و نخواهند توانست، زیرا چند تن از مسئولان حضور دارند که با هم متحد باشند، یک حرف بزنند و آن را اجرا کنند، اگر هم بخواهند در بابل کنسرتی برگزار کنند، تودهنی خواهند خورد و برخوردی قاطع با آنان می‌کنیم.

وی افزود: این اتحاد است که در کارها نتیجه می‌دهد، باهم بودیم، نتیجه گرفتیم و ثمره‌اش را دیدیم، این اتحاد باید در تمامی کارها مدنظر باشد، اگر ۱۰۰ نفر باشیم و حرفی بزنیم مجبور به تمکین خواهند بود.  

عضو مجلس خبرگان رهبری پیرامون مواجه با دشمن یادآور شد: در دشمن‌شناسی باید قدم اول خود را مشخص، مرحله‌به‌مرحله اولویت‌سنجی کرده و کارها را به پیش ببریم، باید دشمن را بشناسیم و ملاک این دشمنی را تشخیص دهیم، سپس یاران دشمن باید شناسایی شوند، یارانی که اجرا کننده اهداف دشمن هستند.

 
در سال ۸۸ برخی در دام دشمن افتادند

این مسئول با اشاره به فتنه ۸۸ یادآور شد: در سال ۸۸ برخی ملاک دشمنی را نمی‌دانستند و دشمن‌شناس نبودند که در دام دشمن افتادند و دشمن توانست از آنها در اجرای طرح خود استفاده کند.

آیت‌الله توکل در پایان ضمن تاکید بر شناسایی ابزارهای دشمن گفت: باید بدانیم دشمن در اجرای اهدافش از چه ابزارهایی استفاده می‌کند و با ابزار روز به مقابله بپردازیم، اگر از موشک استفاده می‌کنند با موشک جوابشان را می‌‎دهیم و حال نیزحضور در فضای مجازی برای مقابله احساس می‌شود، باید بدانیم اگر به‌موقع اقدام کنیم و زمان را از دست ندهیم قطعا پیروز خواهیم شد./عبارت
مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم