امروز: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ -
کد خبر: ۹۸۹۵
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۴
با توجه به اینکه کشور ایران در گذشته دارای طبیبان مشهوری اعم از ابوعلی سینا و ذکریای رازی بود، اما قبل از پیروزی انقلاب اسلامی پزشکان عمومی از کشورهای هند، بنگلادش و پاکستان به ایران می‌آمدند اما بعد از انقلاب اسلامی، توانستیم در حوزه پزشکی به پیشرفت‌های بزرگی دست پیدا کنیم و در این راستا متخصصان بسیاری در این کشور پرورش داده شدند.

به گزارش تیتر امروز اسکندر مومنی  در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در جمع مردم قائم شهر با بیان اینکه همه آحاد مردم در راهپیمایی امروز شرکت کردند اظهار داشت: حضور مردم و موج عظیم جمعیت صحنه های زیبایی از حماسه را خلق نمود.

وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی موجب بدست آوردن آزادی و استقلال در ایران اسلامی شد تصریح کرد: قبل پیروزی انقلاب اسلامی، با کمک قدرت‌های بزرگ دنیا حرکت می‌کردیم، اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به تنهایی توانستیم، به دستاورد‌های بزرگی دست پیدا کنیم.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی با بیان اینکه امنیت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی فقط محدود به منطقه ایران نشد، افزود: انقلاب اسلامی ایران در امنیت کشورهای دیگر همانند حضور رزمندگان به عراق و سوریه توانست با دشمنان نبرد کنند و در ایجاد امنیت منطقه گام‌های موثری بردارند.

مومنی با تاکید بر اینکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی قدرت‌های بزرگ تمام منابع و ذخایر ایران را غارت می‌کردند، افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تمامی دستان متجاوزان کوتاه شد.

وی اظهار کرد: در گذشته کشور ایران در ساخت سلاح ناتوان بود؛ اما بعد از پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی توانستیم، توان نظامی خود را افزایش دهیم.

مومنی درباره پیشرفت حوزه پزشکی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، بیان کرد: با توجه به اینکه کشور ایران در گذشته دارای طبیبان مشهوری اعم از ابوعلی سینا و ذکریای رازی بود، اما قبل از پیروزی انقلاب اسلامی پزشکان عمومی از کشورهای هند، بنگلادش و پاکستان به ایران می‌آمدند اما بعد از انقلاب اسلامی، توانستیم در حوزه پزشکی به پیشرفت‌های بزرگی دست پیدا کنیم و در این راستا متخصصان بسیاری در این کشور پرورش داده شدند.

وی اظهار داشت:  دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را در پیش رو داریم و مردم برای تعیین سرنوشت خود در این دو انتخابات مهم شرکت می‌کنند، تا عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران پایدار بماند.

در ادامه شهردار قائم شهر ضمن تحسین حضور مردم قائم شهر در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: هر آنچه موجب تاکید رهبری باشد پیامد خوبی دارد و موجب پیشرفت خواهد شد.

سید علی حجازی به موفقیت در برجام اشاره کرد و افزود: پیروزی در برجام  ما را به عنوان انسانهای صلح طلب به دنیا معرفی کرد.

وی ادامه داد:برجام نشان می دهد ملت ایران تابع قوانین بین المللی است و با مدیریت  و راهنمایی های دلسوزانه و پدرانه رهبر فرزانه  انقلاب ادامه حیات می دهد.

شهردار قائم شهر در پاین از سیاست گذاریهای شورای اسلامی قائم شهر در بحث فرهنگی اشاره کرد و گفت:خوشبختانه با هماهنگی شورای اسلامی و شهرداری کارهای فرهنگی خوبی را سیاست گذاری کردیم که بمناسبت های مختلف فرهنگی اجرایی می شود.

گزارش : رضا متانینظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
پيامكي داخل
تلگرام صفحات داخلي
مازند اسپرت