امروز: ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۹۷۸۱۳
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
سرپرست معاونت سیاسی وزارت کشور در ساری گفت: در راستای توسعه کشور می‌توان از ظرفیت‌های مازندران استفاده کرد.

به گزارش تیتر امروز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،سرمست سرپرست معاونت سیاسی وزارت کشور در مراسم تودیع و معارفه استاندار مازندران گفت: مردم مازندران خوشحال از انتخاب یک استاندار بومی هستند.

وی با بیان اینکه در انتخاب آقای حسین زادگان به عنوان نماینده عالی دولت در استان، ملاحظات و معیار‌هایی لحاظ شد، افزود: تنوع تجربه مدیریت در حوزه سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و امنیتی و تعامل سازنده با نمایندگان مازندران سبب انتخاب استاندار مازندران شد.

سرمست گفت: محبوببت، مقبولیت و سرمایه اجتماعی آقای حسین زادگان در این استان کسب کرده از وی به عنوان یک استاندار محبوب ساخته است.

سرپرست معاونت سیاسی وزارت کشور با بیان اینکه در هیچ استانی این استقبال و محبوبیت مشاهده نشده است، افزود: وقتی آقای حسین زادگان را برای استانداری انتخاب کردیم، برخی‌ها برای پیگیری کار از نام مستعار با عنوان حاج مجید وی را خطاب می‌کردند.

سرمست گفت: توسعه حمل و نقل و زیرساخت‌های راه در یک فضای همدلانه با مشارکت همه امکان پدیر می‌شود.

وی خطاب به استاندار جدید مازندران افزود: با مازندرانی‌های مقیم تهران حتما در ارتباط باشید و یک نهضتی را با پشتوانه سرمایه اجتماعی برای پیشرفت استانتان راه اندازی کنید.

سرپرست معاونت سیاسی وزارت کشور گفت: مازندرانی که در تولید برنج موفقیت دارد برای هویت بخشی آن برنامه ریزی شود و در اولویت کارتان قرار گیرد.

وی افزود: استفاده از قابیلت‌های استخراجی، تنظیمی، تلفیقی و استفاده از توانمندی هلی نمادین رمز موفقیت دولت‌ها است.
مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟ دیدنی‌های امروز؛ از آمادگی برای آتش‌بازی شب سال نو تا سونای در دل کوه هیجان در بزرگ‌ترین پیست اسکی ایران
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم