امروز: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۹۵۲۷۱
۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
مدتی هست که با کاهش سرعت مجاز در جاده‌های بین شهری اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای محمودآباد در یک بی سلیقگی و بی تدبیری با برچسب و نصب بر روی تابلوهای راهنمایی و رانندگی در مسیرهای برون شهری سبب ایجاد مشکل و دردسر برای رانندگان شده است.

به گزارش تیترامروز، به نقل از فارس از شهرستان محمودآباد، اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای محمودآباد در یک بی‌سلیقگی و بی‌تدبیری برای اعلام کاهش سرعت در جاده‌های برون‌شهری با برچسب و نصب آن بر روی تابلوهای راهنمایی و رانندگی باعث ایجاد مشکلات جدیدی برای رانندگان عبوری شده است.

قابل توجه مسؤولان مربوطه برای تابلوهای راهنمایی و رانندگی رنگ‌های مخصوصی وجود دارد که در شب کاملا قابل مشاهده برای رانندگان بوده و می‌توانند با رعایت سرعت تعبیه شده در هر منطقه به اجرای قانون رانندگی بپردازند ولی با این کار کاملا عجیب و غریب اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای محمودآباد و اجرای یک خلاقیت جدید باعث دردسر برای رانندگان می‌شود.

این تابلوها در مسیر محمودآباد به آمل در منطقه گالشپل با نصب سه تابلو در مسیر رفت و در مسیر برگشت در بعد از ورودی شهرک صنعتی به سمت محمودآباد با سه تابلو کاملا این قضیه مشهود بوده و در مسیر محمودآباد به فریدونکنار هم در خروجی شهر و هم از خروجی شهر سرخ‌رود این تابلوهای با برچسب نصب شده بر روی کل تابلوهای راهنمایی بین شهری قابل دید است.

مسؤولان عزیز در این دو مسیری که نام برده شده دوربین کنترل سرعت در هر دو مسیر رفت و برگشت نصب بوده و با این برچسب که اصلا در شب قابل روئیت نیست رانندگان ناآشنا به منطقه و مسافران و حتی مردم منطقه که برای نخستین‌بار از این نقاط عبور می‌کنند با مشکل مواجه شده چون مقدار سرعت مجاز فقط در روز قابل دید بوده و در شب نمی‌توانند ببیند که این با اصل شفافیت و اصول راهنمایی منافات دارد.

امید است برای یک صرفه‌جویی و یا هر چه در فکر مسؤولان مربوطه بوده این همه مشکل برای بهره‌بردارن راه به‌وجود نیاورند و با بهسازی و رنگ‌آمیزی مجدد بر روی اندازه سرعت مجاز در روی تابلوهای برچسب زده این دو مسیر یادشده برای بهبود عبور و مرور مردم و اجرای صحیح قانون گام برداشته و با کار درست مشکل شهروندان را حل کنیم.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تماشای تصاویر زیبای زمین از بالا پاییز در کشورهای دیگر چه شکلی است؟ عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ کابوی آمریکایی عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ رقصنده نقاب‌دار عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ برداشت چای مسابقات ملی رباتیک و هوش مصنوعی چین تصاویر روز زندان مخوف برای خلاف سنگین‌ها / تصاویر
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم