امروز: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۹۱۲۴۶
۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
خداوند آن‌قدر تواناو مهربان است که اگر بخواهد شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد و دخترک پنج ساله‌ای را بعد از سقوط از طبقه سوم با کمترین جراحات، حیاتی دوباره می‌بخشد.


ریحانه 5 ساله در خواب راه رفت و از طبقه سوم سقوط کرد +عکس

سکینه مریخ مادر ریحانه 5 ساله این‌گونه ماجرا را تعریف می‌کند:

شب سوم محرم بود و طبق معمول هر شب و فرارسیدن ساعت خواب، به امید فردا خوابیدیم ولی نه من و نه همسرم خبر نداشتیم که خدا چه تقدیری را برای‌مان رقم زده است.

حول و حوش ساعت 12:30 نیمه‌شب بود زنگ در ما را از خواب بیدار کرد و ماجرا از این قرار بود که یک رهگذر با خودرو سواری از خیابان رد می‌شد و دختر بچه‌ای که در آن خودرو بود ریحانه کوچولوی ما را می‌بیند و به پدر و مادرش اشاره می‌کند که یک عروسک آنجا افتاده و همین جمله راننده را وادار به توقف می‌کند.

آنها از خودرو پیاده شدند و به سمت عروسک رفتند و با کمال تعجب دخترکی را می‌بینند که کف خیابان افتاده است، وی را بغل گرفته و زنگ تمام واحدهای ساختمان را به صدا درمی‌آورند و می‌گویند یک دختر بچه داخل خیابان افتاده است و همین جمله سبب می‌شود تا همسایه‌ها و ما سراسیمه به پایین آپارتمان Apartment برویم و در کمال ناباوری متوجه شدیم که فرزند ما بوده که در حالت خواب از طبقه سوم رها شده و حتی سقوط Fall از این فاصله هم بیدارش نکرد و همچنان خواب بود.

ریحانه، دختر 5 ساله‌ام، بدون داشتن سابقه قبلی در خواب راه می‌رود و با گذاشتن صندلی خود را به پنجره می‌رساند و بعد از کنار زدن توری از پنجره به بیرون سقوط می‌کند و این در حالی است که منزل ما در طبقه سوم واحد مسکونی قرار داشت، این اتفاق وقتی افتاد که ما هنوز خواب بودیم...

با دیدن این صحنه بلافاصله به ۱۱۵ زنگ زدیم و ریحانه را با آمبولانس به بیمارستان ولیعصر(ع)قائم‌شهر رساندیم و با درایت پزشکان و پرستاران شیفت، مراحل اولیه همچون عکس و آزمایش‌های مختلف بر روی سر ریحانه انجام شد که خبر از سالم بودن سر دخترکم داد و فقط لگن و استخوان ران پای چپ وی شکسته بود که بلافاصله به اتاق عمل منتقل و عمل شد.

مادر ریحانه با بیان اینکه که سر و صورت دخترم حتی یک خراش سطحی هم بر نداشته بود، اظهار کرد: در این شب‌های عزیز، خداوند تولدی دوباره به دخترم داد چرا که من تا شب حادثه، معجزه خداوند را فقط در کتاب‌ها خواندم و اعتقاد قلبی چندانی به آن نداشتم ولی با این ماجرا، آن را با تمام وجودم لمس کردم و از خداوند سپاسگزارم که به ما رحم کرد و ریحانه را به ما بخشید.

وی اضافه کرد: حتی پزشکان هم وقتی بر سر بالین ریحانه حاضر شدند و وی را دیدند از شنیدن ماجرا مات و مبهوت ماندند و گفتند غیر از معجزه الهی هیچ عامل دیگری نمی‌توانست دخترمان را نجات دهد.

گویا دخترک 5 ساله در خواب، به هوای سرسره بازی خود را به پنجره می‌رساند و از طبقه سوم به خیابان پرت می‌شود. در حال حاضر ریحانه یوسفی تحت درمان قرار دارد و باید تا چند روز دیگر در بیمارستان بماند ولی حال عمومی وی خوب است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم