امروز: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۹۰۹۰۳
۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، غنی سازی و کیفی سازی مدارس را مهمترین وظیفه معلمان بیان کرد.
مدارس غنی سازی و کیفی سازی شود

تیترامروز: عسگری نیکزاد صبح پنجشنبه در گردهمایی بزرگ فرهنگیان شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت با اشاره به مانور بازگشایی مدارس در ۱۹ شهریوماه در استان،غنی سازی و کیفی سازی مدارس را مهمترین وظیفه در مدارس برشمرد و گفت: دانش آموزان، معلمان، فضا و مکان و اولیا از ارکان مهم در امر تعلیم و تربیت به شمار می رود.

به گزارش تیترامروز به نقل از مهر وی رشد همه جانبه دانش آموزان شامل رشد عقلی و عاطفی و هنر مهارت را امری مهم برشمرد و گفت: معلمان نیز کارگزاران برنامه های درسی هستند و باید شرایط و فرصت معلم را در مدارس فراهم کنند و معلم باید مهارت و شناخت لازم را از دانش آموز داشته باشد.

وی با تاکید براینکه معلم افسرده قادر به تربیت و پرورش دانش آموز نخواهد بود گفت: مهارت های فنی نیز لازمه خدمت به دانش آموزان است و باید به آن توجه ویزه شود.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران توانایی تبدیل دانش به عمل را امری مهم دانست و گفت: معلمان نسبت به بازآموزی معلومات تعهدات لازم داشته باشد و علاوه بر فضای فیزیکی باید فضای روانی مناسب برای دانش آموزان در مدارس فراهم شود.

نیکزاد یادآور شد: همچنین با کمک وزارتخانه بیش از دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تجهیزات آموزشی برای سال تحصیلی جاری در مدارس استان تهیه شده است.

وی با تاکید برایجاد شادی و نشاط بین دانش آموزان تصریح کرد: ایجاد شادابی و نشاط هنر مدیریت و معلم است و ورزش و نشاط، جشن و نشاط، موسیقی و نشاط، ایمنی و نشاط از مواردی است که سبب ایجاد نشاط بین دانش آموزان خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، دانایی، توانایی و خلاقیت را برای مدیران مدارس برای رسیدن به اهداف و برنامه های درس ملی الزامی دانست.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟ دیدنی‌های امروز؛ از آمادگی برای آتش‌بازی شب سال نو تا سونای در دل کوه هیجان در بزرگ‌ترین پیست اسکی ایران بازماندگان فاجعه روهینگیا‎ افتتاح اولین هتل زیرزمینی جهان تماشای تصاویر زیبای زمین از بالا پاییز در کشورهای دیگر چه شکلی است؟
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم