امروز : ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - 09:13:07
کد خبر: ۹۰۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۶
شهروندان موظف هستند در حفظ نظافت شهری و حفظ مبلمان شهری بکوشند و در قبال آن از شما هم انتظار می رود مانند همیشه با روی خوش با مردم رفتار نمایید.
به گزارش تیتر امروز از قائم شهر، مهدی محمدی ظهر امروز درمراسم افتتاح مجتمع خدمات خودرویی ناوگان تاکسیرانی با بیان اینکه تاکسی رانان کلید دار دوم خانه مردم هستند اظهار داشت: این عزیزان از صبح که استارت می زنند تا شب هنگام با اقشار زیادی روبرو می شوند.

وی افزود: برخی از رانندگان به خاطر مشکلات و فشار زندگی ممکن است عصبانی و ناراحت باشند اما مکلفند با روی گشاده با مردم رفتار کنند که این کار همت و تلاش بالایی را طلب می کند.

فرماندار قائم شهر خطاب به پرسنل شهرداری قائم شهر گفت: شهروندان موظف هستند در حفظ نظافت شهری و حفظ مبلمان شهری بکوشند و در قبال آن از شما هم انتظار می رود مانند همیشه با روی خوش با مردم رفتار نمایید.

محمدی بزرگترین مشکل قائم شهر را معضل ترافیک برشمرد و اظهار داشت: علت اصلی بار ترافیکی در سطح شهر، پارک کردن دوبل است که توسط رانندگان خاطی انجام می شود و چه بسا تاخیر و ماندن در ترافیک موجب مرگ بیماری شود.

در ادامه شهردار قائم شهر ضمن تبریک ایام اله دهه فجربه مشخصات فنی مجتمع خدمات خودرویی ناوگان تاکسیرانی قائم شهر اشاره کرد و اظهار داشت: این مجتمع در زمینی به مساحت۵۸۰متر احداث و با مبلغ ۳۷۰ میلیون تومان احداث شد.

سید علی حجازی افزود: این مجتمع دارای۴ سالن کارواش با قابلیت شستشوی ۴ خودروی همزمان، آپاراتی . تعویض روغن، فروشگاه لاستیک و فروشگاه لوازم یدکی و اصلی خودرو جهت استفاده رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی است.

وی تصریح کرد: همه امکانات سازمان تاکسیرانی و شهرداری قائم شهر متعلق به مردم است زیرا از منابع مالی خودشان تامین می شود.

حجازی در پایان گفت: امیدواریم امکانات و خدمات بیشتری در شان مردم فهیم قائم شهر ارائه کنیم.

گزارش: رضا متانی


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مخابرات داخلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
پيامكي داخل
تلگرام صفحات داخلي
مازند اسپرت