امروز: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۸۹۷۵۹
۱۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
محمد محبوب به نقش موثر استفاده از تجربه سالمندان و ایجاد نشاط در آنان و برگزاری تورهای ویژه ورزشی اشاره نموده و گفت: سالمندان نقش پررنگی در جامعه شهری و مشارکت شهروندی داشته و فراهم نمودن زمینه شادابی شهروندان سالمند ، شادابی اجتماعی شهر را در پی خواهد....
به گزارش تیترامروز محمد محبوب به نقش موثر استفاده از تجربه سالمندان و ایجاد نشاط در آنان و برگزاری تورهای ویژه ورزشی اشاره نموده و گفت: سالمندان نقش پررنگی در جامعه شهری و مشارکت شهروندی داشته و فراهم نمودن زمینه شادابی شهروندان سالمند ، شادابی اجتماعی شهر را در پی خواهد داشت
تور ورزشی ویژه سالمندان برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، محمد محبوب معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری ضمن اشاره به اجرای ویژه برنامه های مختلف برای سالمندان و تاکید بر نقش موثر آنان در جامعه شهری و مشارکت شهروندی، اظهار داشت: شهرداری ساری درصدد است، با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی اجتماعی و ورزشی، فضایی مفرح را برای سالمندان فراهم نموده تا ضمن ایجاد نشاط و شادابی  در آنان، سطح نشاط اجتماعی جامعه را ارتقاء دهد.

وی افزایش جمعیت سالمندان در کشور را مورد توجه قرار داد و افزود: با برنامه ریزی می توان زمینه لازم برای استفاده از تجارب سالمندان را برای نسل جدید فراهم نمود.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری مرکز استان با اشاره به ضرورت ایجاد نشاط و ارتقاء سطح سلامت سالمندان با برگزاری برنامه های ورزشی برای آنان ادامه داد: این معاونت  با برنامه ریزی های صورت گرفته در سرای ارشد، ویژه برنامه هایی را در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برای شهروندان سالمند برگزار خواهد نمود.

شایان ذکر است، در این راستا و با برنامه ریزی در سرای ارشد،  تور ورزشی و ساری گردی، ویژه سالمندان ساروی، به همت امور تربیت بدنی و تفریحات سالم معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری برگزار  گردید.

گالری تصاویر

برچسب ها: شهرداری ساری
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم