امروز: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ -
کد خبر: ۸۸۷۷
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۸
پیش از ظهر امروز؛
همه دانش آموزانی که در سال 57 مدارس را تعطیل می کردند و به صفوف راهپیمایی و تظاهرات می پیوستند الان زحماتشون به بار نشست و ما از این ثمره استفاده می کنیم.

به گزارش تیتر امروز از قائم شهر،پیش از ظهر امروز و در نخستین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، مراسم درختکاری بمناسبت 37 سالگی نهال انقلاب اسلامی با حضور مسئولین شهرستان در حیاط دبیرستان پسرانه میثم آهنگرکلای جویبار کاشته برگزارشد.

فرماندار قائم شهر در این مراسم ایام دهه فجر را به همه آنهایی که این غرور را به ملت ایران تقدیم کردند تبریک گفت و برای افرادی که در لباس خدمت به جمهوری اسلامی خدمت می کنند آرزوی توفیق نمود.

مهدی محمدی اظهار داشت:همه دانش آموزانی که در سال 57 مدارس را تعطیل می کردند و به صفوف راهپیمایی و تظاهرات می پیوستند الان زحماتشون به بار نشست و ما از این ثمره استفاده می کنیم.

وی درپایان به مهاجرت دانش آموزان از روستا به شهر اشاره کرد و افزود: می خواهیم دانش آموزان برای تحصیل به شهر نروند و خطر مسیر و هزینه رفت و آمد را تقبل نکنند و از مسئولین آموزش و پرورش خواست که معلمان با تجربه و متخصصی را برای روستا در نظر بگیرند تا دانش آموزان در روستای خودشان تحصیل کنند و روزی فرا برسد که مدارس روستایی بعنوان مدارس نمونه معرفی شوند.

در ادامه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قائم شهراظهار داشت:همزمان با اداره آموزش و پرورش ما نیز بصورت همزمان در 4 مدرسه زنگ انقلاب را به صدا درآوردیم.

فرزین فرهادی با بیان اینکه این انقلاب مدیون خون شهیدانی است که در راه پیروزی انقلاب خون خودشان را اهدا کردند افزود: ما باید بعنوان میراث داران خون شهداء به بهترین شکل ممکن انجام وظیفه نماییم.

وی ادامه داد:مرکز دهستان نوکنده کا در خدمت کشاورزان و مردم عزیز است و بر ما واجب است با صادرات محصولات کشاورزی نام ایران را به جهانیان بشناسانیم تا بدین وسیله به خون شهدا احترام گذاشته و مقام آنان تکریم نماییم .

در ادامه فرهادی چند سوال در مورد انقلاب از دانش آموزان پرسید و به آنان جوایزی اهدا کرد.

به گزارش تیتر امروز37 اصله نهال توسط فرماندار و تنی چند از مسئولین دستگاهای اجرایی قائم شهر کاشته شد.

گزارش: رضا متانی


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
پيامكي داخل
تلگرام صفحات داخلي
مازند اسپرت