امروز: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۸۸۷۱۳
۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۷
حواشی تجمیع ادارات راه و شهرسازی شهرستان‌ها به جویبار رسید
فرماندار جویبار انتقال اداره راه و شهرسازی جویبار به قائم‌شهر را سیاست کلان وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد و گفت: در مورد این اداره در جویبار نیز رایزنی‌های فراوانی انجام دادیم تا این اتفاق رقم نخورد ولی انجام شد.
 در چند روز گذشته، در شهرستان جویبار خبرهایی بین مردم مبنی بر انتقال اداره راه و شهرسازی این شهر به قائم‌شهر دهان‌به‌دهان می‌چرخید و عده‌ای نیز با انتشار نامه‌ای به استاندار مازندران ضمن ابراز نارضایتی از این سیاست خواستار لغو این انتقال شدند.

در این رابطه رجبعلی وهابی فرماندار جویبار طی گفت‌وگویی با اشاره به انتقال اداره راه و شهرسازی از این شهرستان گفت: تجمیع ادارات راه و شهرسازی شهرستان‌ها قانونی است که از مدت‌ها در حال اجرا است و در مورد این اداره در شهرستان جویبار نیز رایزنی‌های فراوانی انجام دادیم تا این اتفاق رقم نخورد ولی انجام شد.

وی افزود: اداره راه و شهرسازی شهرستان‌های جویبار، سیمرغ و قائم‌شهر باهم تجمیع شدند و تصمیم نیز بر این شد که مرکز آن نیز در شهر قائم‌شهر باشد.

فرماندار جویبار خاطرنشان کرد: این سیاست در کل استان مازندران اجراشده به‌طوری‌که از 22 اداره راه و شهرسازی در شهرستان‌ها در استان به هشت اداره کاهش‌یافته است.

وهابی به یکی از دلایل این سیاست اشاره و عنوان کرد: با تشکیل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای که اجرای و انجام عملیاتی پروژه‌ها را بر عهده دارد و به این دلیل حجم کاری اداره راه و شهرسازی در شهرستان‌ها کمتر شده و بیشتر بر پیگیری و نظارت برساخت و سازها، پروژه‌های کلان، راه‌های روستایی و انتقال مطالبات مردمی در این حوزه متمرکز است ازاین‌رو ادارات شهرستان‌های نزدیک را با یکدیگر تجمیع کردند.

وی بیان کرد: بیشتر کار مردم با اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای است و این اداره در شهرستان جویبار حضور دارد و مردم نگران پیگیری کارهای خود نباشند.

اکنون دفتر نمایندگی اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در شهرستان جویبار فعالیت می‌کند و تاکنون به‌صورت اداره مستقل در این شهرستان درنیامده است.


منبع:بلاغ
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم