امروز: ۰۷ آذر ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۸۸۲۱۶
۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
اگر قرار است تمام مناطق مدعی ایجاد مناطق آزاد تجاری باشند که باید سراسر ایران را منطقه آزاد تجاری اعلام کنند. ضرورت های انتخاب بهترین منطقه در جریان کارهای کارشناسی و بحث های طولانی اتفاق افتاده است.
استاندار مازندران که در تهران  بود در پاسخ به سئوال ایران که پرسیده بود : « ایجاد منطقه آزاد تجاری در مازندران بارها تا آستانه تحقق جلو رفته و در آخرین دقایق اختلاف میان نمایندگان باعث ناکامی استان شده است. اصلاً ایجاد منطقه آزاد جزو برنامه های شما در دوره مدیریت بر استان هست؟» گفت :

در مازندران عده ای علاقه دارند تا قانون را نادیده گرفته و خارج از حیطه کاری و مسئولیتی خود عمل کنند. این افراد باید به خاطر این نوع اقدامات در برابر مردم پاسخگو باشند. بندر امیرآباد از گذشته توسط دولت و متولیان استان برای ایجاد منطقه آزاد تجاری پیشنهاد شده، ولی به خاطر مخالفت های صورت گرفته، اجرایی شدن این مهم به تعویق افتاده است. باید تأکید کنم که با این نوع مخالفت ها و چند دستگی ها موضوع ایجاد منطقه آزاد تجاری در استان به نتیجه نمی رسد.

اگر قرار است تمام مناطق مدعی ایجاد مناطق آزاد تجاری باشند که باید سراسر ایران را منطقه آزاد تجاری اعلام کنند. ضرورت های انتخاب بهترین منطقه در جریان کارهای کارشناسی و بحث های طولانی اتفاق افتاده است. لازم است تا دراین‌باره تعامل داشته باشیم و استان را در نظر بگیریم و از نگاه های شهرستانی پرهیز کنیم.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم