امروز: ۲۹ دی ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۸۷۴۴۹
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵


به گزارش تیتر امروز، سرهنگ پاسدار مهدی باقری امروز در نشست خبری مشترک مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری ساری و رئیس پلیس راهور مازندران با اصحاب رسانه مازندران در محل آزمایشگاه فنی مکانیک و خاک شهرداری ساری با تبریک گرامی‌داشت هفته خبرنگار و اصحاب رسانه، اظهار داشت: فعالان رسانه ای استان در ارتقا فرهنگ ترافیک مازندران نقش آفرینی کنند.

وی افزود: باید تلاش در راستای فرهنگ‌سازی برای کاهش حوادث فوتی و جرحی در استان دوچندان شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران با اشاره به اینکه رسانه‌ها نقش و جایگاه بسیار مهمی در آگاهی‌بخشی و تغییر عادات دارند، تصریح کرد: نقطه و حلقه گمشده ما در ترافیک؛ آموزش است و حلقه واسط بین خانواده و پلیس رسانه‌ها هستند و در شرایط کنونی در ابعاد گوناگون نقش موثری در ارتقا فرهنگ ترافیکی داشته باشیم.

احمد گوران مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ساری با تقدیر از مهدی عبوری شهردار ساری به واسطه واگذاری آزمایشگاه فنی مکانیک و خاک به این سازمان، افزود: ارتباط نزدیکی بین حمل و نقل و ترافیک و مسائل عمرانی وجود دارد و از این حیث آزمایشگاه خاک زیرمجموعه سازمان ترافیک شده است.

وی با بیان اینکه نظارت عالیه پروژه‌های شهری بر عهده شهرداری است، گفت: تمام ساخت و سازهایی که در مناطق مختلف شهری انجام می‌شود نمونه برداری و صحت و عیب بتن را گزارش دهیم تا شاهد حوادث ناگوار ناشی از ساخت و ساز غیرمجاز نباشیم.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ساری با اشاره به اینکه رسانه‌ها از مردم بخواهند تا آزمایشگاه خاک صحت آزمایش بتن سازه در دست احداث واحد مسکونی آنان را اعلام کند، تصریح کرد: 100 درصد پروژه‌های عمرانی شهرداری ساری توسط آزمایشگاه خاک نمونه برداری می‌شود.

علیرضا سعیدی مدیر آزمایشگاه فنی خاک و مکانیک شهرداری ساری اظهار داشت: عدم کنترل کیفی مصالح ساختمانی سبب خسارات بسیاری در مواقع بروز حوادث ناشی از زلزله می‌شود.

وی افزود: آزمایشگاه فنی مکانیک و خاک شهرداری ساری با همت شهردار مرکز استان در سال 94 تاسیس شده است و تاکنون موفقیت‌هایی در حوه بررسی پروژه‌های عمرانی صورت گرفته است.

سعیدی با اشاره به اینکه مقاوم سازی پروژه‌های ساختمانی، کنترل کیفی مصالح و ارتقا سطح علمی دانشجویان، محققان و همکاران شهرداری ساری از اهداف تشکیل این مرکز بوده است، تصریح کرد: نحوه کنترل بر ساخت و سازهای شهری در کاهش تلفات مالی و جانی ناشی از ساخت و سازها خواهد شد.نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم