امروز: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۸۷۲۲۰
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مازندران گفت:در حفاظت محیط زیست با هیچ احدی تعارف نداریم.

به گزارش تیتر امروز،حسینعلی ابراهیمی‌کارنامی،مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مازندران،در نشست هم‌اندیشی و تجلیل از خبرنگاران با اشاره به اینکه یکی از مهمترین مشکلات  محیطبانان و خبرنگاران عدم امنیت شغلی است،گفت:مشکل حال حاضر خبرنگاران این است که امنیت شغلی ندارند، لذا نمی‌توانند آن‌طور که باید نقش خود را ایفا کنند.

در این نشست که پنجشنبه‌ شب در مجتمع ساحلی بهزیستی  ساری برگزار گردید،ابراهیمی کارنامی با بیان اینکه دماوند، میانکاله، سورت نیازمند حفاظت و نگهداری ویژه هستند،گفت: باید از این مواهیت طبیعی و زیست کره حراست و صیانت کنیم.

وی ادامه داد: در خصوص حراست از دماوند، وفاق استانی شکل گرفته و فرصت طلایی رخ داده است تا با تشکیل کارگروه دماوند، همه و همه پای کار بیایند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مازندران با اشاره به اینکه حال محیط زیست مازندران خوب نیست،گفت:همه باید دست در دست هم دهند و پای کار بیایند و البته باید عرض کنم که  برخی در این میان نمی‌خواهند حال محیط زیست خوب شود.

ابراهیمی در ادامه بیان کرد: سازمان حفاظت محیط زیست بعنوان دستگاه ناظر و حاکمیتی،با هیچ احدی تعارف ندارد،باید انتقاد کنیم، باید راهکار دهیم و باید در جای لازم ورود پیدا کنیم.

وی با اشاره به اینکه محیطبان باید عاشق کارش باشد تصریح کرد: محیطبان اگر به کار خود عشق نداشته باشد نمی تواند به درستی در این حوزه فعالیت داشته باشد.

لازم به ذکر است در پایان این نشست هم اندیشی از خبرنگاران رسانه‌های مجازی و مکتوب فعال در حوزه محیط زیست استان مازندران  تقدیر و تجلیل شد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟ دیدنی‌های امروز؛ از آمادگی برای آتش‌بازی شب سال نو تا سونای در دل کوه هیجان در بزرگ‌ترین پیست اسکی ایران
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم