امروز: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۸۷۰۱۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
17 مرداد یادآور مجاهدتهای زنان و مردان نیک اندیشی است که برای بازگو کردن حقایق ، پرچم بزرگ اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و همچون چراغ راه جامعه عمل می نمایند.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری ارطه ، متن پیام به شرح زیر است :

《 نون والقلم و ما یسطرون 》

 اصحاب قلم و رسانه ، در همیشه دوران ، تعهد ، آگاهی بخشی ، صداقت و دلسوزی را سرلوحه کار خود قرار داده و به نمایندگی از افکار عمومی ، تصویری دقیق و واضح از اوضاع جامعه ارائه می دهند و به همین دلیل ، سلامت فرهنگی و فکری اجتماع ، مرهون و مدیون تلاشهای آنهاست.

 17 مرداد یادآور مجاهدتهای زنان و مردان نیک اندیشی است که برای بازگو کردن حقایق ، پرچم بزرگ اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و همچون چراغ راه جامعه عمل می نمایند.

خبرنگاران ، تجسم عینی امانت ، دلسوزی و وظیفه شناسی اند و جان و وقت خویش را ایثارگرانه در خدمت تعالی و رشد کشور قرار می دهند.

 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و نام شهید " محمود صارمی " ، این روز شکوهمند را به همه خبرنگاران و صاحبان اندیشه و قلم  تبریک عرض می نمایم  و مراتب سپاس خالصانه و خاضعانه خود را از زحمات و تلاشهای خستگی ناپذیر جامعه خبرنگاران ابراز نموده و دست همه اصحاب رسانه و قلم را برای ادامه همکاریهای سازنده به گرمی می فشارم.
پاینده و سربلند باشید.

             حبیب الله قاسمی
                شهردار ارطه
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
زندان مخوف برای خلاف سنگین‌ها / تصاویر نیمی از مجسمه‌های سر معروف شیلی، زیر زمین بوده است +عکس تصاویر دیدنی از حیات وحش تانزانیا واکنش تند محمدرضا گلزار به یک خبر جنجالی عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ جواهرات زیر آب ۴۰۰ کشته در زلزله و سونامی اندونزی جرعه‌نوشی آهو در عکس روز نشنال جئوگرافیک عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ در میان بامبو
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم