امروز: ۰۳ فروردين ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۸۷۰۱۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
17 مرداد یادآور مجاهدتهای زنان و مردان نیک اندیشی است که برای بازگو کردن حقایق ، پرچم بزرگ اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و همچون چراغ راه جامعه عمل می نمایند.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری ارطه ، متن پیام به شرح زیر است :

《 نون والقلم و ما یسطرون 》

 اصحاب قلم و رسانه ، در همیشه دوران ، تعهد ، آگاهی بخشی ، صداقت و دلسوزی را سرلوحه کار خود قرار داده و به نمایندگی از افکار عمومی ، تصویری دقیق و واضح از اوضاع جامعه ارائه می دهند و به همین دلیل ، سلامت فرهنگی و فکری اجتماع ، مرهون و مدیون تلاشهای آنهاست.

 17 مرداد یادآور مجاهدتهای زنان و مردان نیک اندیشی است که برای بازگو کردن حقایق ، پرچم بزرگ اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و همچون چراغ راه جامعه عمل می نمایند.

خبرنگاران ، تجسم عینی امانت ، دلسوزی و وظیفه شناسی اند و جان و وقت خویش را ایثارگرانه در خدمت تعالی و رشد کشور قرار می دهند.

 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و نام شهید " محمود صارمی " ، این روز شکوهمند را به همه خبرنگاران و صاحبان اندیشه و قلم  تبریک عرض می نمایم  و مراتب سپاس خالصانه و خاضعانه خود را از زحمات و تلاشهای خستگی ناپذیر جامعه خبرنگاران ابراز نموده و دست همه اصحاب رسانه و قلم را برای ادامه همکاریهای سازنده به گرمی می فشارم.
پاینده و سربلند باشید.

             حبیب الله قاسمی
                شهردار ارطه
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از آمادگی برای آتش‌بازی شب سال نو تا سونای در دل کوه هیجان در بزرگ‌ترین پیست اسکی ایران بازماندگان فاجعه روهینگیا‎ افتتاح اولین هتل زیرزمینی جهان تماشای تصاویر زیبای زمین از بالا پاییز در کشورهای دیگر چه شکلی است؟ عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ کابوی آمریکایی عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ رقصنده نقاب‌دار
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم