امروز: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۸۶۹۸۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
اسلامی قبلاً از کنار گذاشتن مدیران غیروزارت کشوری از ساختار استانداری و فرمانداری های مازندران سخن گفته بود ولی سعيد ميرزاپور کارمند وزارت راه و شهرسازی را به فرمانداری قائم شهر منتقل کرد تا جمع معاونین غیربومی و غیروزارت کشوری این اداره تکمیل گردد.


تیتر امروز/ محمد اسلامی، استاندار مازندران در بدو ورودش به استان شعارهای بسیاری داد که یکی از آن ها استفاده از مدیران وزارت کشوری بوده است، اما او بر خلاف حرف هایش یک فرد غیروزارت کشوری را به عنوان معاون امور عمرانی فرماندار قائم شهر منصوب كرد.

اسلامی قبلاً از کنار گذاشتن مدیران غیروزارت کشوری از ساختار استانداری و فرمانداری های مازندران سخن گفته بود ولی سعيد ميرزاپور کارمند وزارت راه و شهرسازی را به فرمانداری قائم شهر منتقل کرد تا جمع معاونین غیربومی و غیروزارت کشوری این اداره تکمیل گردد.

با این انتصاب بدون تردید نگاه ها به سمت احمد حسین زادگان معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران خیره می شود چرا که سعید میرزاپور از دوستان نزدیک او می باشد و همچنین رسانه های دیگر هم بر این ادعا سهه گذاشته اند.

اما این معادله تک مجهولی نیست، گویا میزاپور به سفارش یکی از نمایندگان ساری به قائمشهر عزیمت کرده است و استفاده از بلیط این نماینده مجلس در انتصابش بی تاثیر نبوده است. میرزاپور عملکرد بحث برانگیزی در شهرداری ساری داشته است و با انتقالش به قائمشهر آن هم درست در زمانی که بسیاری از کاندیداهای مجلس یازدهم در حال فعالیت انتخاباتی می باشند این موضوع را به ذهن متبادر می کند که شاید عده ای برای قائمشهر برنامه ویژه انتخاباتی دارند.

مسئولان قائمشهری مدتی است که از شهر های اطراف به مناصب مدیریتی در این شهر دست می یابند و گویا در قائمشهر قحط الرجال شده است، در شرایطی که نمایندگان قائمشهر مشغول به دعواهای سیاسی می باشند مسئولان از شهرهای دیگر و همچنین کاندیداهای مجلس یازدهم مشغول چینش نیروی های خود هستند تا برای مبارزات انتخاباتی دست بالا را داشته باشند.


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم