امروز: ۳۰ تير ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۸۴۰۷۳
۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۸
شیرسوار عضو شورای شهر قائم‌شهر، گفت: مسدودیت در پل روگذار میدان جانبازان قائم‌شهر به دلیل رفع انبساط درزهای این پل است. مسئولان بخش فنی شهرداری عنوان کردند که این پل در مرحله تست بود و در حال تکمیل است و باید درزگیری شود البته با نگاه خوشبینانه امیدواریم اینطور باشد.


به گزارش تیتر امروز، این روزها دیگر قادر به عبور از میدان جانبازان نخواهین بود چرا که در میان ترافیک سنگین گره خواهید خورد.
میدان جانبازان در گذشته با مشکلات ترافیک مواجه بود که شهردار سابق آقای رحیمی اقدام به پایه گذاری روگذر میدان جانبازان کرد که در نهایت در دوره شهردار جدید افتتاح شد و بخشی از مشکلات مردم حل شد و ترافیک روانتر شد اما با مسدود شدن این پل با توجه به گرمای شدید هوا و حضور فراوان مسافران گره‌های شدید ترافیکی در میدان جانبازان ایجاد شده که برای بررسی علت این موضوع به سراغ یکی از اعضای شورای شهر رفتیم.
محمد علی شیرسوار عضو شورای شهر قائم‌شهر، گفت: این مسدودیت در پل روگذار میدان جانبازان قائم‌شهر به دلیل رفع انبساط درزهای این پل است.
شیرسوار افزود: مسئولان بخش فنی شهرداری عنوان کردند که این پل در مرحله تست بود و حال در حل تکمیل است و باید درزگیری شود البته با نگاه خوشبینانه امیدواریم اینطور باشد.
وی تصریح کرد: باید قبل از افتتاح پل این موارد رعایت می‌شد و حال که انجام نشد باید اطلاع رسانی می‌کردند و این درزگیری در پیک مسافر و تعدد بالای خودروی نباید انجام می‌شد.
این عضو شورای شهر، یادآور شد: از مردم عذرخواهی می‌کنم البته از پلیس راه ور هم تشکر می‌کنیم هر چند پلیس راه ور موافق این عملیات نبود چون زمان حرکت خودرو و ایجاد ترافیک برای مسافران برایش مهم بود اما از همکاری آنان جای تقدیر دارد که موجب شد تا سرعت کار افزایش یابد و ما از شرمندگی مردم خارج شویم و امیدواریم تا حدود ده روز آینده این پل بازگشایی شود.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ غروب در بهشت نجات یک زن مهاجر تنها در آب‌های مدیترانه عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ درختان خیابان بائوب عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ جنگ رنگارنگ عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ کوچه بلوط ترامپ، کفر ملکه را درآورد عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ ابر توفان عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ آزاد و رها
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم