امروز: ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۸۳۹۱۰
۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱
بسته شدن روگذر تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان قائم‌شهر موجب ایجاد گره کور ترافیکی در این میدان شد. صالح‌زاده رئیس شورای شهر قائم‌شهر، گفت: در حال حاضر علت بسته بودن روگذر میدان جانبازان به دلیل عملیات روکش مجدد است و پس از اتمام کار هر چه سریعتر باز گشایی خواهد شد تا مشکلات ترافیک ایجاد شده رفع شود.

به گزارش تیتر امروز، میدان جانبازان در ورودی شرقی شهر قائمشهر واقع و محل تجمیع ترافیک ورودی از شرق مازندران به سمت محورهای هراز و فیروزکوه است و ترافیک این مسیرها به سمت شرق را هم پوشش می دهد و در ساعات ترافیکی صبح و عصر در روان کردن ترافیک بسیار نقش دارد.
تقاطع غیرهمسطح میدان جانبازان با 13 متر عرض شامل دو خط رفت و پیاده رو اورژانسی به صورت تک پایه به قطر سه متر در حال ساخته شدن است.
ارتفاع پل این تقاطع در بالاترین حد به هشت متر می رسد و دارای 60 عدد شمع 25 متری مسلح خواهد بود.
طول تقاطع تقریبا 600 متر است که 288 متر آن به صورت روگذر و بقیه به صورت رمپ خاکریز طراحی شده است.
پل روگذر میدان جانبازان پس از افتتاح نقش کلیدی در باز کردن گره های ترافیکی و روان کردن آن داشت اما این روزها هنگامی که به این میدان می‌رسیم باز هم با گره کوری مواجه خواهیم شد که به دلیل بسته بودن این روگذر رخ داده است.
برای بررسی علت بسته بودن این روگذر صالح‌زاده رئیس شورای شهر قائم‌شهر در این زمینه، گفت: این پل روزگذر در گذشته یک لایه روکش بر روی آن ریخته شده بود اما باید بار دیگر بروی آن روکش می‌شد.
صالح‌زاده افزود: در حال حاضر علت بسته بودن روگذر میدان جانبازان به دلیل عملیات روکش مجدد است و پس از اتمام کار هر چه سریعتر باز گشایی خواهد شد تا مشکلات ترافیک ایجاد شده رفع شود.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
جرعه‌نوشی آهو در عکس روز نشنال جئوگرافیک عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ در میان بامبو عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ صعود تصاویر/ بلایی که تورم ۱ میلیون درصدی سر مردم ونزوئلا آورد مسابقه ماشین‌های دست ساز در اندونزی عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ دوستان صمیمی عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ برداشت پنبه دیدنی های امروز
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم