امروز: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۸۳۳۵۹
۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
اینکه بگوییم تخلف مالی، یک پیش داوری و قضاوت زودهنگام است بلکه آنچه روی داده است یک حسابرسی مالی است که در نقطه مقابل آن مسئولین مربوطه در سازمان شهرداری ادله قابل دفاعی دارند لذا اولا باید مسائل این چنینی در یک پروسه حرفه‌ای و با دقت انجام شود و اجازه سو استفاده برای برخی اغراض‌های شخصی به کسی داده نشود و برخی افراد مغرض به دنبال آن نباشد با فشار‌های رسانه‌ای و... مسیر پرونده را تغییر دهند و اهداف انتخاباتی خود را دنبال نمایند.مسعود مدینه رئیس شورای اسلامی شهر ساری پیرامون نقش نظارتی شورا بر عملکرد شهرداری در گفت‌وگو با مازندشورا بیان داشت: شورا چه در حوزه نظر و بررسی لایحه بودجه پیشنهادی شهرداری و چه در حوزه عملکرد اجرایی شهرداری به طور پیوسته نقش نظارتی خود را با دعوت مدیران شهری به صحن شورا از یک سو و حضور نمایندگانی از شورا در سازمان‌های شهرداری از سویی دیگر دنبال می‌نماید.

مدینه پیرامون حضور سازمان بازرسی در شهرداری ساری بیان داشت: پیش از آنکه سازمان بازرسی اقدام به نظارت بر شهرداری و سازمان‌های آن نماید موسسه‌ای حقوقی و مستقل به عنوان معتمد شورا اقدام به حسابرسی از صورت‌های مالی شهرداری و سازمان‌های آن می‌نماید و گزارش‌های آن پیوسته به شورا ارائه می‌گردد.

رئیس شورای شهر ساری در خصوص خبر طرح شدن موضوع تخلف مالی در یکی از سازمان‌های شهرداری بیان داشت: اینکه بگوییم تخلف مالی، یک پیش داوری و قضاوت زودهنگام است بلکه آنچه روی داده است یک حسابرسی مالی است که در نقطه مقابل آن مسئولین مربوطه در سازمان شهرداری ادله قابل دفاعی دارند لذا اولا باید مسائل این چنینی در یک پروسه حرفه‌ای و با دقت انجام شود و اجازه سو استفاده برای برخی اغراض‌های شخصی به کسی داده نشود و برخی افراد مغرض به دنبال آن نباشد با فشار‌های رسانه‌ای و... مسیر پرونده را تغییر دهند و اهداف انتخاباتی خود را دنبال نمایند.

ثانیا از مسئولین قضایی انتظار می‌رود این عدم تاثیر پذیری از کانال‌های قدرت خارج از دستگاه قضا، هجمه‌های رسانه‌ای و ... را به نمایش بگذارند.

در نهایت اینکه هجمه و تخریب مدیرانی که در سخت‌ترین شرایط مالی کشور اقدام به احداث و افتتاح پروژه‌ها می‌نمایند سبب سرخودگی آنان از یک سو و تضعیف اعتماد به نفس جوانانی می‌شود که فرداها باید جای مدیران فعلی انجام خدمت نمایند./ مازند شورا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم