امروز: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۸۳۱۹۳
۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۵
بابایی لولتی بخشدار کلیجان رستاق ساری، گفت: آتش سوزی در اراضی باغی به وسعت حدود پنج هزار متر از روستای بالا هولار ساری طعمه حریق شد که با تلاش نیروهای آتش نشانی شهرداری ساری اتفاء شد.

به گزارش تیتر امروز، در روستای بالا هولار ساری باغی به دلیل آتش زدن علف‌های هرز، آتش گسترش یافت و کل باغ را طعمه حریق شد و علاوه بر آن باغات اطراف نیز دچار مشکلات و خسارت شد.
گرمای شدید هوا موجب مشکلات زیادی می‌شود از جمله آتش سوزی که به دلیل خشک شدن بیش از حد اجسام و نیز وزش باد به سرعت گسترش می‌یابد که در نهایت خسارت جبران ناپذیری را ایجاد خواهد کرد که لازم است در این زمینه احتیاط لازم را انجام دهیم.
مرتضی بابایی لولتی بخشدار کلیجان رستاق ساری در گفت و گو با تیتر امروز درباره این آتش سوزی، اظهار کرد: آتش سوزی در اراضی باغی به وسعت حدود پنج هزار متر از روستای بالا هولار ساری طعمه حریق شد که با تلاش نیروهای آتش نشانی شهرداری ساری اتفاء شد.
بابایی افزود: دو واحد از آتش نشانی شهرداری ساری برای مبارزه با گسترش آتش حضور یافتند.
وی یادآور شد: از تمامی مسئولان سازمان آتش نشانی شهرداری ساری بخش آتش نشانی ۲5 آن آقای علیزاده و نیما صاعمی به عنوان سر تیم آتش نشانی تشکر می‌کنم که با توجه به آنکه بالا هولار در بخش غیر شهری بود اما آنها حضور پیدا کردند و نهایت همکاری را داشتند.
صادق علیزاده سر تیم اعزامی به روستای بالا هولار از آتش نشانی 25 ساری در گفت و گو با تیتر امروز، اظهار کرد: آتش سوزی در باغ یکی از کشاورزان رخ داد که به دلیل شدت فراوان گرمای هوا گسترش یافت هر چند چندان به باغات اطراف خسارت وارد شد.
علیزاده توصیه کرد: مردم در این روزهای گرم از آتش زدن زباله و علف های هرز خودداری کنند چراکه به دلیل دمای زیاد احتمال گسترش حریق زیاد است.
وی تصریح کرد: مردم در هنگام آتش سوزی با عوامل آتش نشانی هماهنگ باشند تا مشکلی پیش نیاید تا آتش زودتر خاموش شود.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم