امروز: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۸۱۵۱۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
سمنان استانی صنعتی می باشد که تعداد بسیار زیادی از شمالی ها در این استان مشغول به کار می باشند. به نظر می رشد بی برنامه گی مدیران و مسئولین و عدم وجود راهبرد صحیح موجب شده تا مردم مقابل یکدیگر قرار بگیرند، خطر مواجحه مردم با یکدیگر کمتر از خطرات زیست محیطی انتقال آب نیست، بهتر است تا دیر نشده صاحبان منصب و مسئولین دولتی اعم از نمایندگان مجلس و استانداران چاره ای بیاندیشند.
به گزارش تیتر امروز، همه ما سال هاست که خوب می دانیم سمنان با مشکل آب شرب مواجه است و متاسفانه این مشکل به بحران برای سمان تبدیل شده است، صرف نظر ا اینکه شهروندان ایرانی چه مقدار در صرفه جویی آب دقت دارند این نکته را هم فراموش نکنیم که دولت ها در کشور تا کنون برنامه درستی برای مدیریت منابع آبی نداشته اند.
کم توجهی مردم و بی برنامه گی مسئولین کاری کرد تا مازندران نیز به خطر بی آبی و خشکسالی مواجه شده است، حال با تواجه به اینکه مازندران خودش در خطر بی آبی قرار گرفته برنامه مسئولین سمنانی برای رفع مشکل آب استانشان انتقال آب خزر به سمنان بوده است، یعنی آب را از مازندران به سمنان منتقل کنند، همان کاری که در دولت اصلاحات انجام پذیرفت و آب از اصفهان به یزد منتقل شد، بگذریم از اینکه پس از آن چه بلایی بر سر زاینده رود امد.
در خصوص موضوع انتقال آب خزر به سمنان و سد فنیسک زیاد نوشته ایم، برای مطالعه بیشتر بخوانید

جان دریای خزر همچنان در خطر جدی استبه هر حال این موضوع مدت هاست مطرح است و هنوز به نتیجه نرسیده است، تیتر امروز در مورد مخاطرات این اقدام نیز گزارشات بسیاری ارائه داده است.
اما نکته نگران کننده این است که نبرد آبی این دو استان کم کم دارد به مردم کشیده می شود، مطالبی در برخی کانال های تلگرامی سمنانی دیده می شود که موجبات نگرانی مردم را در پی داشته است.
برخی رسانه های استان سمنان در صورت عدم انتقال آب به استانشان تهدید کرده اند که نیروی های شمالی از سمنان اخراج شوند و برای کار به استان خودشان بروند.

سمنان استانی صنعتی می باشد که تعداد بسیار زیادی از شمالی ها در این استان مشغول به کار می باشند. به نظر می رسد بی برنامه گی مدیران و مسئولین و عدم وجود راهبرد صحیح موجب شده تا مردم مقابل یکدیگر قرار بگیرند، تا کنون مسئولین با یکدیگر دست به گریبان بودند اما حالا مردم نیز به این جنگ آبی پیوستند. خطر مواجحه مردم با یکدیگر کمتر از خطرات زیست محیطی انتقال آب نیست، بهتر است تا دیر نشده صاحبان منصب و مسئولین دولتی اعم از نمایندگان مجلس و استانداران چاره ای بیاندیشند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت