امروز: ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۸۱۴۴۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
اکنون برای نساجی تنها اتحاد و همدلی نیاز است، هوادران به سیاق گذشته با جان و دل تیم را حمایت کنند و حواشی را دور برانند.


از سرویس ورزشی تیتر امروز/ نساجی مازندران زیاد گفتیم، حالا با لیگ برتری شدن این تیم قائمشهری تقریبا تمام ایران و علاقه مندان به فوتبال نساجی را خوب میشناسند.

اما نساجی پس از سالها انتظار و زحمت فراوان با نداری و عدم حمایت مسئولان به لیگ برتر راه پبدا کرد، این صعود تاریخی دل چند صد هزار هوادار نساجی را شاد کرد و قائمشهری ها از این صعود سرمست شدند.

عملیات بازسازی ورزشگاه خانگی نساجی بلافاصله شروع شد و تاکنون با حرف و حدیث های بسیاری این عملیات ادامه دارد اما بعید است که به بازی های ابتداری فصل برسد.

اما چه شد که نساجی وارد حاشیه شد؟ نساجی از فردای صعود به لیگ برتر پنجه در پنجه حاشیه گذاشت و همچنان با این غول ویرانگر دست به گریبان است، عدم مدیریت درست حواشی باعث شد تا هرروز این تیم کهن بیشتر به حاشیه رانده شود.

ابتدا محمد عباس زاده بازیکن محبوب و سرشناس نساجی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود خبر جدایی از این تیم را علنی کرد تا همین ابتدای کار بهت و حیرت نساجی چی هارا فرا بگیرد اما هواداران با رفتاری شایسته از عباس زاده تشکر کردند و حضورش در هر تیمی را حق او دانستند، ولی نکته قابل توجه اشاره عباس زاده به سو مدیریت در تیم و احتمال حاشیه دار شدن نساجی زیرکانه و برگرفته از عشقش به این تیم بود که زنگ خطری را برای هواداران به صدا در آورد، خبر استعفای امیری مدیرعامل تیم پس از درد و دل عباس زاده به هوادارن بار دیگر تعجب ما را در پی داشت، اما چرا امیری قصد استعفا داشت؟ گمان می بریم که مدیر عامل تیم با برخی تصمیمات مخالف است و شاید دلگیری عباس زاده هم ریشه در این موضوع دارد.

پس از این گیر و دار ها هرچند که خبر استعفای امیری توسط مالک تیم تکذیب شد اما خبری غیر رسمی مبنی بر استعفای نکونام نیز بار دیگر لرزه بر اندام ما انداخت، اما چرا نکونام که می داند نساجی پر از پتانسیل است و خوب میشناسدش قصد ترک تیم را داشت؟ اینجا پی می بریم که مشکلات درونی مانند موریانه به جان خانواده نساجی افتاده است، به هر حال این خبر هم احتمالا به واقعیت تبدیل نمی شود.

نساجی در پیروزی هایش مدیون سه محور اصلی است، اول بازیکنان، دوم سرمربی و سوم هوادارنش، اگر یکی از این سه مثلث هدایتگر نباشند نساجی به مشکل بر می خورد از همین رو مدیران نساجی خوب می دانند که باید رضایت هوادارن را جلب کنند، اما از سویی دیگر برخی هواداران ممکن است نظرشان برامده از روی احساس باشد و فاقد مسائل فنی. اکنون نساجی با این مسئله مواجه شده است. جواد نکونام قصد خرید مجتبی رمضانی را دارد، اما هوادران مخالف این مسئله هستند.

مجتبی رمضانی فصل قبل در نساجی بازی می کرد و نقش مهمی هم در پیروزی های نساجی داشت اما بنابر دلایلی که هواداران آن را مسائل مالی قلمداد می کنند نساجی را ترک کرد و به تیم خونه به خونه بابل پیوست. تیم خونه به خونه بابل متاسفانه از نظر هواداران قائمشهری هووی نساجی است برای مازندران و به محض تاسیس این باشگاه مشکلات عمیقی بین هواداران این دو تیم شکل گرفت، مجتبی رمضانی هم پس از ترک نساجی به خونه بهخونه بابل پیوست برای همین از نگاه اکثریت قابل توجه هوادران نساجی او یک خائن است.

اما نکونام برای خرید رمضانی تاکید دارد و صنیعی فر نیز به تصمیم سرمربی تیمش احترام می گذارد، این اختلاف نظر بین هوادران و تیم حاشیه اصلی این روزهای نساجی است، اما این میان هستند هوادارانی که احساس را از خود دور کرده اند و سعی می کنند به سایرین بقبولانند که فوتبال در سطح لیگ برتر بیشتر نیاز به مسائل فنی و حرفه ای گری دارد و باید به نظر سرمربی احترام گذاشت. در مقابل این افراد اما عده ای می گویند این تصمیم نکونام نیست و احتمالا دست دلالانی در کار است.

به هرحال هوادارن باید حساسیت ها را از خود دور کنند و اجازه بدهند یک بار دیگر رمضانی برای تیم بدرخشد. بهتر است در مسائل فنی سرمربی از امنیت فکری و آزادگی در عمل برخور دار باشد.

مسئله دیگر موضوع اختلافات بین اعضای شورای شهر قائم شهر و مالک تیم است، این مسئله ای است که برخی از هوادارن مطرح کرده اند، زمزمه هایی شنیده شده که حکایت از واگذاری نساجی به دلیل مشکلات دارد اما صنیعی فر این مشکلات را تا حد زیادی حل کرده است، در همین رابطه عده ای معتقدند که بین اعضای شورا و مالک تیم اختلافات اساسی وجود دارد، این گمان تا حدی تشدید شده که عده ای با عکس های اعضای شورا در صفحات مجازی به مردم برای انتخابات بعدی شورا هشدار داده اند.

اکنون برای نساجی تنها اتحاد و همدلی نیاز است، هوادران به سیاق گذشته با جان و دل تیم را حمایت کنند و حواشی را دور برانند.

تیتر امروز در تلاش است تا با اعضای شورای شهر قلئمشهر گفتگویی را ترتیب دهد، در آینده بسیار نزدیک این موضوع را بیشتر بررسی می کنیم.

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟ دیدنی‌های امروز؛ از آمادگی برای آتش‌بازی شب سال نو تا سونای در دل کوه هیجان در بزرگ‌ترین پیست اسکی ایران
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم