امروز: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۸۱۳۹۱
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵
همین یک ماه و چند روز پیش بود که تیم نساجی با لیگ برتری شدن، مردمان شهر خسته را سرمست و خوشحال کرد و باعث شد تا حتی در اکثر شهرهای کشور، همه خوشحال شوند که تیم ریشه دار نساجی مازندران قرار است در لیگ برتر بازی کند.


سرویس ورزشی تیتر امروز/ همین یک ماه و چند روز پیش بود که تیم نساجی با لیگ برتری شدن، مردمان شهر خسته را سرمست و خوشحال کرد و باعث شد تا حتی در اکثر شهرهای کشور، همه خوشحال شوند که تیم ریشه دار نساجی مازندران قرار است در لیگ برتر بازی کند.

اما انگار قرار نیست حال و هوای خوب مازنی ها ادامه دار باشد و خبرهای این چند روز نشان می دهد که نساجی در شرایط نه چندان خوبی به استقبال اولین حضورش در لیگ برتر می رود. خداحافظی اینستاگرامی محمد عباس زاده، آنهم در شرایطی که چهره محبوب مازندران در اواسط لیگ برتر، قید پیراهن سایپای بالای جدولی را زد تا تیم شهرش را برای لیگ برتری شدن همراهی کند و با 13 گل زده اتفاقا سهم بسزایی هم در موفقیت کسب شده داشت.

امروز هم خبر رسید که جواد نکونام استعفاء کرده و قید سرمربیگری در لیگ برتر با تیم جذاب نساجی را زده است تا مردم مازندران با دلهره و ناراحتی روزهای مانده تا لیگ برتر را بشمارند.

نساجی در شرایطی با وضعیت بد مواجه شده که به ضرس قاطع می توان گفت، یکی از پر پتانسیل ترین تیم های حاضر در هجدهمین دوره لیگ برتر به شمار می رود.

تکمله: نساجی برای موفقیت و ماندگاری در سطح اول فوتبال باشگاهی ایران، کم و کسری ندارد. پس از مسئولان تقاضا می شود که لطفا، حتما مانع ها را از پیش رو بردارند.
مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت