امروز: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۹۴۵۵
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
يک هيات اقتصادي از استان ساراتف روسيه عصر سه شنبه با هدف تقويت ديپلماسي اقتصادي و تجاري وارد رامسر در استان مازندران شدند.
به گزارش تیترامروز اين هيات را ' الکسي سترلنيکوف ' معاون استاندار ساراتف سرپرستي مي کند و اعضاي اين هيات نيز مدير بازرگاني تجارتخانه سولنچني پرودوکني ، رئيس شرکت الواتور، مديرعامل شرکت ترمينال هاي غله پاولژيه ، رئيس اس پي پي کي ، مدير مؤسسه غير تجاري خود گردان مرکز حمايت از صادرات استان ساراتف هستند.

رئيس اتاق بازرگاني استان مازندران  در خصوص سفر اين هيات گفت : هيات اقتصادي از استان ساراتف روسيه پس از ورود به رامسر، از دو مرکز اقتصادي و تله کابين رامسر ديدن کردند .

عبدالله مهاجر افزود : اعضاي اين هيات قرار است روز چهارشنبه از مجتمع نمک آبرود و بندر نوشهر هم ديدن و با مسئولان بندر نوشهر و تجار مازندران ديدار و گفت و گو کنند.

اعضاي هيات رسمي استان ساراتف روسيه در مدت حضور 2 روزه اش در مازندران علاوه بر بازديد از واحدهاي کشاورزي ، توليدي و صنعتي و گردشگري استان ، با مسئولان استانداري هم ديدار و گفت و گو خواهند کرد.

هيات سارتف روسيه پيش از ورود به رامسر در غربي ترين شهرستان استان مازندران ، با مديران استان گيلان و مديرعامل سازمان منطقه آزاد انزلي ديدار و گفت و گو کرد.
اين نخستين بار است که هياتي از استان ساراتف روسيه به مازندران سفر مي کند .

اسفند ماه سال پيش مديرکل دفتر هماهنگي امور اقتصادي استانداري مازندران در قالب هيات پارلماني کشورمان به ساراتف سفر کرده بود.

هيات پارلماني ايران را در آن سفر علي اکبر مهرفرد معاون توسعه بازرگاني و صنايع کشاورزي وزارت جهادکشاورزي سرپرستي کرد و هدف سفرشان هم شرکت در همايش اقتصادي ساراتف بود.

استان ساراتوف يکي از واحدهاي فدرالي روسيه در جنوب غربي اين کشور است.
مرکز اين استان هم شهر ساراتوف و جمعيت آن حدود 2 ميليون و 700 هزار نفر است .

بر اساس گزارش هاي رسمي ، گردش مالي ميان استان ساراتف با ايران در سال 2017 ميلادي 25 ميليون و 752 هزار دلار بود.
هيات ساراتفي عصر چهارشنبه استان مازندران را به مقصد کشورشان ترک مي کند.
منبع: ایرنا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت