امروز: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۷۰۵۳
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
اجرای برنامه های نظام آمایش خدمات درمانی مازندران از مهمترین برنامه های دانشگاه علوم پزشکی مازندران در حوزه سلامت در سال جاری است.

به گزارش تیتر امروز؛ دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در دیدار با مهندس محمد اسلامی استاندار مازندران که در آستانه فرا رسیدن هفته سلامت  و  با حضور جمعی از اعضای هیات رئیسه این دانشگاه در  استانداری مازندران برگزار شد ، اجرای برنامه تحول نظام سلامت را از مهم ترین اقدامات وزارت بهداشت عنوان کرد و گفت: اجرای نظام آمایش خدمات درمانی مازندران از مهمترین اقداماتی است که در دانشگاه علوم پزشکی پزشکی مازندران به مرجله اجرا در آمده است .
وی توزیع عادلانه منابع ،ایجاد فرصت های برابر ،توزیع متناسب نیروی انسانی، استفاده از ظرفیت های منطقه ای و مشارکت دانشگاه های کلان منطقه یک کشور  در موضوعات فرا استانی را از اهداف این برنامه  برشمرد .
در ادامه این دیدار مهندس محمد اسلامی استاندار مازندران نیز ضمن تقدیر از اقدامات دانشگاه علوم پزشکی مازندران در حوزه سلامت،  ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه  را از سياست هاي راهبردي و مهم دولت تدبير و اميد عنوان کرد و افزود :  نگاه مسئولان اجرایی در استان باید سلامت محور باشد و در این راستا استانداری مازندران هرگونه حمایت  لازم را از برنامه های حوزه سلامت دانشگاه علوم پزشکی مازندران بعمل خواهد آورد .
 استاندار مازندران  با اشاره  به "نشاط اجتماعی و سلامت"  بعنوان شعار امسال در حوزه معاونت فرهنگی، سیاسی و اجتماعی استانداری مازندران ، بر اولویت قراردادن حمایت از  اجرای برنامه های حوزه سلامت در شهرستانها توسط فرمانداران و سایر مدیران استانی و شهرستانی  تاکید کرد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت