امروز: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۷۰۳۵
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
در اولین جلسه شورای اداری منطقه سه در سال 97 عنوان شد:
جلسه شورای اداری منطقه به ریاست مهندس ملکی شهردار و با حضور معاونین و مسئولین منطقه در سالن جلسات برگزار گردید.
به گزارش تیتر امروز به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه، مهندس ملکی ضمن تبریک سال نو به همکاران و آرزوی موفقیت برای آنها عنوان کرد: امسال، سال شکوفایی و تغییرات مثبت در تمامی حوزه ها است و امیدواریم با همدلی و تعامل بتوانیم به جایگاهی برسیم که  تمامی خدمات ارائه شده در شان شهروندان منطقه سه باشد.

شهردار منطقه هدف از تشکیل این جلسات را کسب اطلاعات وآگاهی های به روز، تعامل وهماهنگی بیشتر، بحث وتبادل نظرو اتخاذ تصمیم های لازم در خصوص پیشبرد اهداف مجموعه  عنوان کرد.

مهندس ملکی افزود: خدمت رسانی به شهروندان و رسیدن به مجموعه ای کارآمد، اولویت اصلی این منطقه می باشد بنابراین از همه واحد ها انتظار می رود در سال جاری با برنامه ریزی های مدون و راهبردی، به این هدف عالیه دست یابیم.

وی تشکیل واحد آمار و ارزیابی عملکرد کارکنان را در پیشبرد اهداف منطقه تاثیر گذار دانست و گفت: در سال 97 شاهد خلاقیت های چشمگیر و فعالیت های دوچندان در زمینه ارائه خدمات ارزنده به شهروندان به همراه نوآوری از سوی همکاران باشیم  تا زمینه اعتماد سازی مردم در یک بستر دوسویه و تعاملی فراهم شود.

شهردار منطقه بیان داشت: ما باید در حوزه فنی و عمرانی با وجود پتانسیل موجود خودکفا شویم و با سر لوحه قرار دادن نظم کاری و نظارت دقیق و مستمر، پروژه های نیمه تمام و جدید را یکی پس از دیگری به سرانجام برسانیم و مشکلات موجود و پیش رو را با برنامه ریزی و تلاش مضاعف برطرف نمائیم.

در پایان هریک از حاضرین در جلسه بعد از ارائه نقطه نظرات کارشناسی به بحث و تبادل نظر  پرداختند.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت