امروز: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۶۷۸۱
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳
گفتگوی عبدالله ناصری در پی گران شدن لحظه ای نرخ ارز با تیتر امروز
عضو سابق شورای عالی اصلاحات با اشاره به نوسانات این چند روز دلار با بیان اینکه « اجازه نمی دهند دولت نفس بکشد» اذعان دارد که حسن روحانی روزهای پرفشاری را تجربه می کند.
عبدالله ناصری در گفت و گو با تیتر امروز همچنین ادامه داد: دولت روحانی در شرایطی که انواع و اقسام تهدیدهای بین المللی را متحمل است و کشور در شرایط دشواری قرار دارد، باید در کنار اینکه به فکر مقابله با سیاست های خصمانه نظام بین الملل باشد، مجبور است که با مانع سازی و خراب کاری های داخلی هم بجنگد.
 در واقع گروه فشاری که در انتخابات شکست خورد و از مردم نه بزرگی را دید، به هیچ وجه نمی تواند بربتابد که دولت در آرامش کارش را انجام بدهد.
این چهره اصلاح طلب افزود: شاید برخی من را متهم به جانبداری چشم و گوش بسته از دولت کنند، اما حقیقت ماجرا این است که تیم هایی به طور جدی فعالیت می کنند تا در نظام اقتصادی کشور خلل ایجاد کنند، چه کسی است که نداند در گران تر شدن لحظه ای دلار، تحرکات گروهان خرابکار سهم زیادی دارند تا به مردم این ذهنیت را القاء کنند که روحانی و دولتش باعث شده تا معیشت روز به روز محدودتر شود.
 به نظرم آنهایی که به خود اجازه می دهند که به هدف سیاسی و جناحی، به منافع ملی آسیب بزنند، حتما به زودی رسوا می شوند وبه قول معروف، سیاهی برای ذغال می ماند. بالاخره مردم روزی به این آگاهی می رسند که سره کیست و ناسره کیست، و آن موقع است که برای تندروها چاره ای جزء حاشیه نشینی مطلق نمی ماند.
عبدالله ناصری در پایان سخنانش تاکید کرد که تیم اقتصادی دولت باید تلاشش را بیشتر کند تا نظم اقتصادی را هدفی محقق کند.
مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
زندان مخوف برای خلاف سنگین‌ها / تصاویر نیمی از مجسمه‌های سر معروف شیلی، زیر زمین بوده است +عکس تصاویر دیدنی از حیات وحش تانزانیا واکنش تند محمدرضا گلزار به یک خبر جنجالی عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ جواهرات زیر آب ۴۰۰ کشته در زلزله و سونامی اندونزی جرعه‌نوشی آهو در عکس روز نشنال جئوگرافیک عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ در میان بامبو
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم