امروز: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۶۳۳۷
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۰
در گفت و گو با تيتر امروز:
استاد علوم سياسي دانشگاه تهران با اشاره به بست نشيني احمدي نژاد و نزديكانش در امام زاده صالح (ع) رفتارهاي اينچنيني را عوام فريبي مي داند و بر اين باور است كه مردم عدالت طلبي احمدي نژاد را قبول ندارند.

صادق زيباكلام در همين رابطه در گفت و گويي كه با تيتر امروز داشت، ادامه داد: هشت سال بي عدالتي، هشت سال عوام فريبي، هشت سال سوء استفاده هاي آنچاني و . . . چيزهايي است كه مردم از زمان دولت احمدي نژاد در يادشان مانده است و به همين دليل هر چقدر كه اين آقا و اطرافيانش عدالت_ عدالت كنند،‌ محال است كه مردم آنها را گروهي عدالت طلب بشناسند و جدي شان بگيرند. دست اين گروه به قدري براي افكار عمومي روشن شده است كه حتي دوستان سينه چاك ديروزشان هم عدالت طلبي شان را به سخره مي گيرند و خب! در چنين شرايطي تكليف ديگر قشرها معلوم است. البته احمدي نژادي ها مي دانند كه در جامعه هيچ پايگاهي ندارند و دليل اين رفتارهايشان هم اين است كه مي خواهند با جار و جنجال،‌ ذهن ها را از واقعيت منحرف كنند.

اين تحليلگر مسايل سياسي همچنين افزود: احمدي نژاد براي هميشه از نظام خارج شده است و اگر كارهايي را مثل نامه نگاري يا بست نشيني انجام مي دهد به دو دليل است. دليل اول به حاشيه بردن پرونده هاي قطورشان است و همچنين دنبال اينند كه همچنان بخشي از اخبار روز را به خودشان اختصاص بدهند و به همين دليل با به راه انداختن هياهوهاي بي خود و بيجهت سعي دارند تا اسم شان همچنان در فضاي سياسي مطرح باشد.

صادق زيباكلام در پايان سخنانش اينطور گفت كه احمدي نژاد اگر واقعا دغدغه عدالت دارد، پا پيش بگذارد و درباره همه ابهام هاي سال 88 به عنوان كسي كه آن موقع رييس جمهور بود، شفاف سازي كند تا از مردم اين توقع را داشته باشد كه صداي عدالت طلبي اش را باور كنند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت