امروز: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۶۲۰۳
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
در گفت­وگو با تیترامروز:
عضو فراکسون امید مجلس با اشاره به سیاه­نمایی ها گفت:من معتقد نيستم كه مردم تحت­ تاثير سياه نمايي­ها نااميد مي­شوند. مردم در چند انتخابات گذشته نشان داده­ اند كه از هوشمندي بسيار بالايي برخوردار هستند و در لحظه­ هايي كه بايد تصميم بگيرند، به طور كاملا هوشمندانه­ اي عمل مي­كنند و به همين دليل‌ نگراني چنداني براي تكرار اتفاقات اين چند سال گذشته نداريم. در واقع مردم براي قضاوت درباره عملكردها به همه جوانب توجه مي­كنند.

محمود صادقي در گفت­وگو با تیترامروز همچنین ادامه داد: به عنوان مثال چه كسي است كه نداند برجام چقدر براي نظام و كشور منفعت دارد و تحت­تاثير چه عامل­ هايي توافق هسته ­اي انجام گرفت،‌ حتي مردم مي­دانند كه اگر قرار بود تا در مذاكرات هسته­اي اختيار عمل 100درصدي داشته باشند،‌ حتما برجام دست­آوردهاي بهتر و بيشتري مي­توانست،‌ داشته باشد. به هرحال همه مي­دانند تندروها و آنهايي كه سياست­هاي جنگ ­طلبانه را مي­ پسندند و منافعي را در شرايط تحريم براي خود متصور مي­شوند در شرايط پسابرجام هم بيكار ننشسته ­اند و گاها مشاهده مي­شود كه همصدا با ترامپ‌، از نقض اين قرارداد بسيار مهم استقبال مي­كنند

صادقی همچنین اظهار داشت: در پايان لازم به ذكر مي­دانم كه به عملكرد اصلاح­ طلباني كه در دولت و مجلس حضور دارند، نقدهايي جدي وارد است و به همين دليل نبايد اينطور فكر كنيم كه مردم هميشه منتظر انتخابات هستند تا بيايند و به كانديداهاي اصلاح­طلب راي بدهند. ما اگر دنبال اين هستيم تا مردم راي­هاي چند سال گذشته را در انتخابات بعدي تكرار كنند، بايد كاستي­ها را روز به روز كمتر كنيم و مردم را به طور ملموسي به اين نتيجه برسانيم كه حضورمان در عرصه اجرايي و تصميم­ گيري موجب اين مي­شود كه منافع ملي با برنامه­تر و با واقع­بيني پيگيري مي­شود.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت