امروز: ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۶۱۵۱
۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
محمد علی ابطحی در گفت و گو با تیترامروز:
رییس دفتر رییس دولت اصلاحات معتقد است که فیلتر تلگرام تبعات منفی زیادی دارد و به همین دلیل، بهتر است که مسئولان با واقع بینی از این کار امتناع کنند./ تلگرام یا توییتر باعث می شود تا مردم به سراغ فیلتر شکن بروند و خب! طبیعی است که وقتی قشر نوجوان اگر به فیلتر شکن دسترسی پیدا کنند، به راحتی می توانند فیلم ها و سایت های مستهجن را باز کنند و منحرف شوند.
محمد علی ابطحی در گفت و گو با تیترامروز همچنین اظهار داشت: واقعا نمی دانم چرا خوشان را به خواب بزنند و نبینند که در پیرامون شان چه اتفاق هایی می افتد. آقایان در حالی اصرار به فیلتر تلگرام دارند که دنیا روز به روز تکنولوژی بیشتری می رود و من تعجب می کنم که چطور نمی دانند که بستن فضای مجازی امروزه هزینه های زیادی را تحمیل می کند.
این چهره اصلاح طلب ادامه داد: فیلتر تلگرام یا توییتر باعث می شود تا مردم به سراغ فیلتر شکن بروند و خب! طبیعی است که وقتی قشر نوجوان اگر به فیلتر شکن دسترسی پیدا کنند، به راحتی می توانند فیلم ها و سایت های مستهجن را باز کنند و منحرف شوند. به همین دلیل باید به آنهایی که این روزها در تلاش هستند تا تلگرام را فیلتر کنند، اینطور گفت که اشتباه می کنید و با این کار مردم را به سمت و سوی کارهایی می برید که با اصول اخلاق یکسان نیست. جالب است بدانید که آقایان اینطور می گویند که تلگرام امنیت ملی را به خطر انداخته است که چنین موضع گیری ای را باید دون شان نظام دانست، چرا که جمهوری اسلامی به حدی مورد توجه افکار عمومی است که محال است امنیتش به این راحتی خدشه دار شود.
محمد علی ابطحی در پایان سخنانش گفت: کشور ما مشکلات عدیده ای دارد و مردم هم انواع و اقسام گرفتاری ها را تجربه می کنند. در چنین موقعیتی به جای اینکه به فکر اعمال محدودیت های روز به روز باشیم، باید حواسمان را معطوف به این کنیم که شرایط را ترمیم کنیم تا آرامش به جامعه تزریق شود.
مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ سر در شن فیلبند مازندران/ دهکده ای معلق در ابرها عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ غروب در بهشت نجات یک زن مهاجر تنها در آب‌های مدیترانه عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ درختان خیابان بائوب عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ جنگ رنگارنگ عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ کوچه بلوط ترامپ، کفر ملکه را درآورد
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم