امروز: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۶۱۵۱
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
محمد علی ابطحی در گفت و گو با تیترامروز:
رییس دفتر رییس دولت اصلاحات معتقد است که فیلتر تلگرام تبعات منفی زیادی دارد و به همین دلیل، بهتر است که مسئولان با واقع بینی از این کار امتناع کنند./ تلگرام یا توییتر باعث می شود تا مردم به سراغ فیلتر شکن بروند و خب! طبیعی است که وقتی قشر نوجوان اگر به فیلتر شکن دسترسی پیدا کنند، به راحتی می توانند فیلم ها و سایت های مستهجن را باز کنند و منحرف شوند.
محمد علی ابطحی در گفت و گو با تیترامروز همچنین اظهار داشت: واقعا نمی دانم چرا خوشان را به خواب بزنند و نبینند که در پیرامون شان چه اتفاق هایی می افتد. آقایان در حالی اصرار به فیلتر تلگرام دارند که دنیا روز به روز تکنولوژی بیشتری می رود و من تعجب می کنم که چطور نمی دانند که بستن فضای مجازی امروزه هزینه های زیادی را تحمیل می کند.
این چهره اصلاح طلب ادامه داد: فیلتر تلگرام یا توییتر باعث می شود تا مردم به سراغ فیلتر شکن بروند و خب! طبیعی است که وقتی قشر نوجوان اگر به فیلتر شکن دسترسی پیدا کنند، به راحتی می توانند فیلم ها و سایت های مستهجن را باز کنند و منحرف شوند. به همین دلیل باید به آنهایی که این روزها در تلاش هستند تا تلگرام را فیلتر کنند، اینطور گفت که اشتباه می کنید و با این کار مردم را به سمت و سوی کارهایی می برید که با اصول اخلاق یکسان نیست. جالب است بدانید که آقایان اینطور می گویند که تلگرام امنیت ملی را به خطر انداخته است که چنین موضع گیری ای را باید دون شان نظام دانست، چرا که جمهوری اسلامی به حدی مورد توجه افکار عمومی است که محال است امنیتش به این راحتی خدشه دار شود.
محمد علی ابطحی در پایان سخنانش گفت: کشور ما مشکلات عدیده ای دارد و مردم هم انواع و اقسام گرفتاری ها را تجربه می کنند. در چنین موقعیتی به جای اینکه به فکر اعمال محدودیت های روز به روز باشیم، باید حواسمان را معطوف به این کنیم که شرایط را ترمیم کنیم تا آرامش به جامعه تزریق شود.
مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت