امروز: ۳۰ دی ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۵۵۸۶
۰۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
چند نکته پیرامون آخرین صحبت های احمدی نژاد
آیا زمانی که خودتان رئیس جمهور بوده اید و دست در دست رئیس همین قوه قضاییه خندان و خوشحال نشست سران سه قوه برگزار می کردید جوانانی نبودند که به اتهام تبلیغ علیه نظام در زندان باشند؟ آن زمان شما محور ظلم بوده اید یا قوه قضاییه محور عدالت ؟ / راستی با درآمد نجومی و استثنایی فروش نفت در دوران خودتان چه کردید ؟ گفته بودید نفت را بر سفره های مردم می آورم اما بوی نفت را هم به مشاممان روانه نکردید. دلار در زمان شما نبود که همچون فنری سرکش از جایش پرید و افسار پاره کرد ؟ شما نبودید که رفیق شفیقتان آقا سعید مرتضوی را به ریاست تامین اجتماعی گمارید و باعث شدید تا ایشان سهو قلم پیدا کنند و بیت المال به غارت برود ؟

تیتر امروز/ محمدرضا پوررمضان: محمود احمدی نژاد چند وقتی است که در مملکت اینور و آنور می رود و با هر روشی که می تواند سعی می کند به رفتاری اعتراض کند که خود دورانی مسبب و علت العلل آن بوده است.

به بهانه انتشار آخرین پیام ویدئویی رئیس دولت های نهم و دهم مطلبی را برای نقد آن چیزی که امروز احمدی نژد شعارش را می دهد مینگارم.

آقای احمدی نژاد شما اکثر حملات و اعتراضاتتان به قوه قضاییه است، این قوه را محور ظلم و خودکامگی خوانده اید، فرمودید جوانان تنها برای اعتراض دستگیر می شود و با اتهام واهی اقدام علیه امنیت ملی روانه زندان می شوند و حتی از حقوق اولیه خود هم برخوردار نیستند.

آقای احمدی نژاد آیا آن زمانی که معترضان به خود را خس و خاشاک می خواندید هم همین نظر را داشتید؟ آیا قوه قضاییه که به قول شما محور ظلم شده است آن زمان محور عدالت بوده ؟

آیا زمانی که خودتان رئیس جمهور بوده اید و دست در دست رئیس همین قوه قضاییه خندان و خوشحال نشست سران سه قوه برگزار می کردید جوانانی نبودند که به اتهام تبلیغ علیه نظام در زندان باشند؟ آن زمان شما محور ظلم بوده اید یا قوه قضاییه محور عدالت ؟

فرمودید عدالت گمشده این روزهای مملکت ما است آ یا در دورانی که شما سر تا زیل مملکت را در اختیار داشتید عدالت همچو آفتابی سوزان بر چهره فرد به فرد این مملکت می تابید ؟

چطور شده است که امروز و درست زمانی که یاران وفادار و قسم خورده شما را به بند کشیدند نگران عدالت شده اید؟ مگر همین رئیس جمهورفعلی نبود که اعتراض را حق مردم دانست و خودش پیگیر آزادی بازداشت شدگان بود. شما چه کرده بودید؟ جز تحقیر و تهمت و توهین به معترضان خودتان که همان رفتارتان موجب شد تا خشم مردمی فاجعه به بار بیاورد.

شما از نحواه اداره مملکت ناراضی هستید ؟؟ ما هم اعتراضاتی داریم اما شک نداریم که روش شما نه تنها جواب نمی دهد بلکه کشور را مجددا به لبه پرتگاه خواهد کشاند.

از مشکلات اقتصادی نگویید که دلمان خون است، راستی با درآمد نجومی و استثنایی فروش نفت در دوران خودتان چه کردید ؟ گفته بودید نفت را بر سفره های مردم می آورم اما بوی نفت را هم به مشاممان روانه نکردید. دلار در زمان شما نبود که همچون فنری سرکش از جایش پرید و افسار پاره کرد ؟ شما نبودید که رفیق شفیقتان آقا سعید مرتضوی را به ریاست تامین اجتماعی گمارید و باعث شدید تا ایشان سهو قلم پیدا کنند و بیت المال به غارت برود ؟

آیا زمانی که مرتضوی مشغول صدور احکام برای شهروندان بوده است محور عدالت بوده؟

آقای احمدی نژاد گویا که از خودتان کور گشته اید واز دیگران بینا. امیدیواریم که بقایی و مشایی اگر تنها به علت رفتار سیاسی در زندان هستند آزاد شوند و این خواست همه انسان های آزاد اندیش است اما حال که قیافه اپوزیسیون گرفته اید و دوستان دیروز خود را زیر سوال می برید گاهی به پشت سر بنگرید و ببینید که خودتان چه کردید.

اگر در دستگاهی فسادی وجود داشته باشد و شخص یا اشخاصی بخواهند با آن فساد مبارزه کنند بسیار نیکو و پسندیده است اما شما از پیشینه ای برخوردار هستید که در این جایگاه پذیرفته نمی شوید.

مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Germany
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۶
0
0
اتفاقا ملاک حال افراد هست ،یا نویسنده وابسته به ریس مجلش هست یا ریس مجزیه در هرصورت مردم همه چی را رصد میکنند و اقای راویی وقتی میگیم ملاک حالا افراد هست یعنی یکی میتونه بد باشه الان خوب و برعکس ان خوب بودند الان بد شدند برای همه
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از آمادگی برای آتش‌بازی شب سال نو تا سونای در دل کوه هیجان در بزرگ‌ترین پیست اسکی ایران بازماندگان فاجعه روهینگیا‎ افتتاح اولین هتل زیرزمینی جهان تماشای تصاویر زیبای زمین از بالا پاییز در کشورهای دیگر چه شکلی است؟ عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ کابوی آمریکایی عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ رقصنده نقاب‌دار
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم