امروز: ۲۸ شهريور ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۴۹۶۱
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
ملی پوش ژیمناستیک امیدوار است در ادامه روند مدال آوری خود در سال ۹۶ بتواند در مسابقات جام جهانی باکو نیز روی سکو برود.
به گزارش تیتر امروز،سعیدرضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک در خصوص رقابتهای جام جهانی باکو تصریح کرد: خوشبختانه در شرایط خوبی قرار داریم و امیدوارم در ادامه سال خوبی که در ژیمناستیک داشتیم در باکو هم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم. در این مدت به صورت مرتب در اردو بودیم و تعداد مسابقات اعزامی ژیمناست ها هم مطلوب بود که به سطح آمادگی نسبتا خوبی دست پیدا کردیم و تلاش می کنم سال ۹۶ را با یک مدال دیگر به پایان برسانم هرچند در جام جهانی برترین ژیمناستهای جهان حضور دارند و رقابت بسیار دشوار است.

وی افزود: به فکر ثبت حرکت جدید در باکو هستم. دو حرکت "کیخا ۱" و "کیخا ۲" در آخرین نسخه کتاب داوری فدراسیون جهانی ژیمناستیک به نام من ثبت شد و در مورد حرکت "کیخا۳" چون در رقابتهای قهرمانی آسیا که آن را به نمایش گذاشتم نماینده ای از فدراسیون جهانی ژیمناستیک حضور نداشت به ثبت نرسید. می خواهم این حرکت را به همراه یک حرکت جدید دیگر در خرک حلقه به ثبت برسانم.

کیخا با بیان اینکه در جام جهانی دو سال پیش در ماده خرک حلقه به عنوان سومی دست پیدا کرده بود افزود: جا دارد که از زحمات فدراسیون ژیمناستیک تشکر کنم که در اردوهای تیم ملی شرایط نسبتا خوبی برای ما فراهم کرد و روسای هیات های استانی میزبان نیز شرایط خوب اسکان و تغذیه و امکانات دیگر را برای ملی پوشان ایجاد کردند.

وی ادامه داد: تنها مشکل ما از لحاظ حقوق و بحث مالی است که اگر بتوانیم مبلغی به صورت ماهیانه دریافت کنیم خیلی به زندگی شخصی ما کمک می شود. من از شهرداری شیراز هم که در آن مشغول به کار هستم خیلی تشکر می کنم که همیشه برای حضور در اردوها و مسابقات با من همکاری خیلی خوبی دارند اما به هرحال وقتی در محل کار حضور نداشته باشی با قطع اضافه کاری حقوقت حتی به نصف هم می رسد و از مسئولان می خواهم همچون همیشه در این بخش هم ما را حمایت کنند تا درگیری ذهنی نداشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بالاخره برای ثبت حرکات ژیمناستیک هم در مراسم تجلیل از قهرمانان پاداشی در نظر گرفته می شود یا خیر گفت: جا دارد از وزات ورزش و جوانان تشکر کنم که با دستور مسئولان مربوطه قرار شده است تا برای ثبت حرکات ما در فدراسیون جهانی نیز پاداش در این مراسم در نظر گرفته شود. ثبت حرکات در کتاب فدراسیون جهانی میراثی ماندگار در ژیمناستیک است که به نوعی آرزوی هر ژیمناست این است که با ثبت چنین حرکاتی در این رشته جاودانه بماند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
جرعه‌نوشی آهو در عکس روز نشنال جئوگرافیک عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ در میان بامبو عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ صعود تصاویر/ بلایی که تورم ۱ میلیون درصدی سر مردم ونزوئلا آورد مسابقه ماشین‌های دست ساز در اندونزی عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ دوستان صمیمی عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ برداشت پنبه دیدنی های امروز
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم