امروز: ۲۸ شهريور ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۴۹۱۲
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶
در گفت و گو با تیتر امروز:
اصلا و ابدا نمی توان کنار رفتن من از تیم ملی را به مسایل حاشیه ای ربط داد و این تصمیم را تصمیمی اجباری قلمداد کرد، من به شخصه به این نظر رسیدم که بهتر است تا قبل از افتی که برای همه است و اجتناب ناذیر هم هست، از تیم ملی خداحافظی کنم تا خدای ناکرده بار اضافی برای تیم کشورم نباشم.
خداحافظی عادل غلامی والیبالیست مازندرانی از تیم ملی خبری بود که او از طریق صفحه اینستاگرامش اعلام کرد. این خبر برای مازندرانی های والیبال دوست چندان خوشایند نیود هرچند که هر ورزشکاری مایل است در دوران اوج کناره گیری کند تا خاطرات خوشی از خود برای مردم به جای بگذارد.
ملی پوش سابق تیم ملی والیبال در گفت و گویی با تیتر امروز دلایل کناره گیری اش از جمع ملی پوشان را تشریح کرد.
عادل غلامی در این رابطه اظهار داشت: همه می دانیم که هر آمدن، رفتنی دارد و من هم با وجود اینکه همچنان از آمادگی لازم برای تاثیرگذاری برخوردار بودم، ترجیح  دادم تا در اوج کناره گیری کنم تا فرصت برای جوانان فراهم شود.
این بازیکن سرشناس همچنین ادامه داد: والیبال ایران در چند سال اخیر به خوبی توانست، در سطوح بالای جهانی عرض اندام کند و من هم از اینکه یکی از اعضای تیم ملی در دورانِ درخشان اوجگیری بودم، تا همیشه احساس خوشحالی دارم و امید این را دارم که هم جامعه والیبال و هم مردم کشورم از علملکردی که از خود نشان دادم، رضایت داشته باشند و اسم من در تاریخ ولیبال کشورم با خوشنامی ثبت شود.
غلامی همچنین درباره ربط خداحافظی اش با حاشیه ای که چند ماه پیش اتفاق افتاد، اظهار داشت: اصلا و ابدا نمی توان کنار رفتن من از تیم ملی را به مسایل حاشیه ای ربط داد و این تصمیم را تصمیمی اجباری قلمداد کرد، من به شخصه به این نظر رسیدم که بهتر است تا قبل از افتی که برای همه است و اجتناب ناذیر هم هست، از تیم ملی خداحافظی کنم تا خدای ناکرده بار اضافی برای تیم کشورم نباشم.
عادل غلامی در پایان اظهاراتش ابراز امیدواری کرد که تیم ملی والیبال ایران بتواند در رقابت های پیش رو نتایج لازم را بگیرد تا از این طریق شادی عمومی را در ایران به وجود بیاورد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
جرعه‌نوشی آهو در عکس روز نشنال جئوگرافیک عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ در میان بامبو عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ صعود تصاویر/ بلایی که تورم ۱ میلیون درصدی سر مردم ونزوئلا آورد مسابقه ماشین‌های دست ساز در اندونزی عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ دوستان صمیمی عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ برداشت پنبه دیدنی های امروز
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم