امروز: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۴۵۷۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
اخبار رسیده حکایت از آن دارد که جریانی غیر همسو با دولت در تلاش است تا جایگاه دلاور بزرگ نیا را تصاحب کند. این جریان سه تلاش نا موفق برای فتح اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران داشته است اما گویا اینبار بحث جدی تر از گذشته است.
تیتر امروز/ دلاور بزرگ نیا از ابتداری دولت تدبیر و امید مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران بوده است، او قبل از این هم در همین سازمان مشغول بوده و از بدنه فرهنگی کشور محسوب می شود. بزرگ نیا در این مدت موفق بوده است تا در یک سازمان کم پول و کم رونق کارهای نسبتا بزرگی انجام بدهد. دلاور بزرگ نیا یک اصلاح طلب شناسنامه دار است و سوای مباحث جناحی او مدیری موفق به همراه کارنامه ای قابل قبول است.
اما اخبار رسیده به ما حاکی از آن است که جریانی غیر همسو با دولت در تلاش است تا جایگاه او را تصاحب کند.
اگرچه اسلامی استاندار مازندران رسماً اعلام کرد تا پایان سال از نظر او تغییری در استان صورت نخواهد گرفت، اما به نظر می‌رسد تغییرات پیش بینی شده با صلاح‌دید تهران صورت خواهد گرفت.

در همین زمینه دوباره نام سیف الله فرزانه برادر معاون استاندار در دولت احمدی‌نژاد و سرپرست میراث فرهنگی در همان دوره مطرح شده است.
او که سه تلاش ناموفق برای بدست آوردن جایگاه  بزرگ نیا داشته است، اینبار می‌خواهد کار را تمام کند و به اداره کل میراث فرهنگی مازندران  بازگردد.

حضور مدیران غیر همسو در دولت روحانی مشکلی بوده که از همان ابتدا گریبان روحانی را میفشرد.  این مورد در مازندران هم زیاد دیده می شود و صدای حامیان دولت در مازندران را نیز در آورده بود . اکنون که خبرها حاکی از برکناری دلاور بزرگ نیا و جایگزینی یک احمدی نژادی است می توان حدس زد که صدای حامیان دولت در خواهد آمد.
بی تردید ورود استاندار به این موضوع بی تاثیر نخواهد بود، اسلامی می تواند با ورود به موقع به این مسئله جلوی سوزاندن نیروهای همسو با دولت را بگیرد و مازندران را از خطر دعواهای لفظی جناح ها و همینطور لابی های در سایه نجات دهد.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۵
0
0
به نظر من مطلب شما مغرضانه و تخریبی است اولا که بزرگ نیا کارنامه قابل قبولی در ارشاد داشت نه میراث فرهنگی و اقدامات در خور گردشگری مازندران برای این استان صورت نگرفته است. ثانیا فرزانه فرماندار دولت روحانی بوده است و با مشی اعتدالی
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
0
0
در اينكه آقاي دلاور بزرگ نيازيك اصلاح طلب شناسنامه دار است، شكي نيست نيست، آرزوي موفقيت هاي روزافزون لراي ايشان داريم.
ولي آقاي فرزانه هم يك مدير عملگرا و ميداني است، ايشان فرماندار دولت تدبير و اميد بودند و در انتخابات ٩٦ از فعالان ستاد انتخاباتي آقاي روحاني بودند.
امر پسنديده اي نيست كه تمام نيروهاي مديريتي استاني و كشور را به جرم پذيرفتن مسووليت در دوره ٨ ساله رياست جمهوري قبل به چوب بي مهري و انتقاد بگيريم.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت