امروز: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۳۶۳۶
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی با بیان اینکه بستر ثبت اختراع در این پارک فراهم شده است، گفت: تاکنون ۲۲ اختراع داخلی و خارجی در این پارک به ثبت رسیده است.
ثبت اختراع

به گزارش تیتر امروز، ای پارک علم و فناوری خراسان شمالی برگزار شد، اظهار کرد: هم اکنون ۸۷ واحد فناور و ۹ شرکت دانش‌بنیان در این مجموعه مستقر هستند و از ابتدای تأسیس پارک علم و فناوری تاکنون ۱۵ میلیارد ریال از شرکت‌ها و واحدهای فناور دراستان حمایت شده است.

وی تصریح کرد: در سال جاری ۲ هزار و ۶۵۵ میلیون ریال تسهیلات به صورت مستقیم و غیرمستقیم به واحدهای فناور اعطا شده است.

رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی خاطرنشان کرد: میزان تسهیلات دریافتی از محل بانک‌ها و مؤسسات قرض الحسنه صندوق پژوهش و فناوری (عاملیت وجوه پارک) و صندوق نوآوری و شکوفایی ۵ هزار و ۹۲۱ میلیون ریال بود که منجر به اشتغال‌زایی برای ۶۲۲ نفر به صورت تمام‌وقت و پاره وقت شده است.

وی همچنین با بیان اینکه ساختمان نوآوری و فناوری به مساحت ۵ هزار مترمربع از محل اعتبارات ملی در حال ساخت است، گفت: فاز اول این پروژه به مساحت ۳ هزار متر مربع با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت علوم، دکتر پیله‌ور در پایان از برگزاری رویداد روستای خلاق در اسفندماه امسال خبر داد و افزود: این رویداد با همکاری فرمانداری شهرستان شیروان به منظور ایجاد بستر مناسب و فرهنگ خلاقیت و نوآوری در بین روستاییان و دهیاران منطقه برگزار خواهد شد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
اینستاگرام داخلی
تعرفه داخلي تبليغات