امروز: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ -
کد خبر: ۷۳۲۳۹
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۵
مدیرکل هواشناسی استان مازندران در گفت و گو با تیتر امروز:
محمد رضا رضوی گفت: فردا در مازندران بارش پراکنده باران می‌بارد و در ارتفاعات بارش پراکنده برف رخ خواهد داد و از جمعه صبح آسمان صاف می‌شود. سایت‌های مجازی بسیار اغراق می‌کنند در حالی که در هفت روز آینده برف سنگینی در راه نیست.
به گزارش تیتر امروز، با توجه به آنکه در بهمن‌ماه امسال برف نسبتا مناسبی در جلگه‌های استان مازندران و در کل کشور شاهد بودیم، حال با ابری شدن هوا سایت‌های مجازی باز هم برای افزایش بازدیدهای خود اقدام به اغراق گویی کردند و خود به پیش‌بینی هوا پرداختند و برف سنگینی را پیش‌بینی کردند اما برای بررسی بیشتر و صحت این ماجرا به سراغ مدیرکل و کارشناس هواشناسی رفتیم.
محمد رضا رضوی مدیرکل هواشناسی استان مازندران در گفت و گو با تیتر امروز، اظهار کرد: سایت‌های مجازی بسیار اغراق می‌کنند در حالی که در هفت روز آینده برف سنگینی در راه نیست و چون تا ۱۲ روز آینده را می‌توانیم مشاهده کنیم اما اظهار و نظرمان بر اساس ۷روز است و بر اساس داده‌هایمان برف سنگین و سرمایی در راه نیست.
رضوی افزود: فردا در مازندران بارش پراکنده باران می‌بارد و در ارتفاعات بارش پراکنده برف رخ خواهد داد و از جمعه صبح آسمان صاف می‌شود.
سعید غلام‌پور کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان مازندران در گفت و گو با تیتر امروز، گفت: هوا در حال حاضر ابری و مه‌آلود و در ارتفاعات صاف است. در روز چهارشنبه بعدازظهر و صبح پنج شنبه در ارتفاعات برف را شاهد خواهیم بود اما در پائین دست بارش به شکل باران است.
غلام‌پور افزود: شنبه هفته آینده تا اواسط هفته وضعیت جوی ابری الی نیمه ابری است و یک شنبه شب تا دوشنبه نیز بارش‌های پراکنده را شاهد خواهیم بود که مقدار آن زیاد نیست.
وی تصریح کرد: روند کاهش دما از امروز تا پنج شنبه نیز رخ خواهد داد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کافه الدورادو
تنیس داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
تلگرام تیترامروز داخلی
قصر باران داخلی
دست های مهربان داخلی
اینستاگرام داخلی
تولید کنند انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و اتومبیلی
شهروند خبرنگار داخلی
عصر ساري داخلي
تعرفه داخلي تبليغات
مازند اسپرت